• 35 34:17
    2
    Marek BAUER

FBC Slavia Praha - OpenCamps Tatran Střešovice C 1:2
branky: 22. Otakar Semerák - 11. Jakub Nejedlý, 12. Lukáš Petržilka; rozhodčí: Lukáš Unger - Jakub Dragoun; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Pleva ? - Adam Mára ?, Ondřej Paluska ?, Adam Mára ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:0
35:57 Agresivní útok Slavie zapřičiňuje pozastavení hry, hráč Tatranu leží na zemi.
35:00 Další šance Slavie na srovnání promrhána
34:17 Vyloučen hráč #19 Marek Bauer družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za blokování florbalky
34:17 Slavie se dere do brány, Tatran v zápalu hry přichází o svého hráče.
29:09 Přes všechna úskalí, která mu tento zápas nabídl, dokazuje brankář Tatranu (Adam Mára) svou dominanci v jeho brankovém teritoriu.
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Adam Mára družstva OpenCamps Tatran Střešovice C
23:37 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Paluska družstva OpenCamps Tatran Střešovice C
23:37 Před brankou Tatranu se odehrála vskutku kuriózní situace, při bránění individuální šance Slavie ve velkém brankovišti se střetli brankář s obráncem a útočníkem, přesto že akce byla úspěšná, gól uznán nebyl, byl však zraněn brankář Tatranu
21:44 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Otakar Semerák, asistoval #13 Vítek Popov (1:2)
21:44 Semerákova rachna kachna nedala brankáři Tatranu žádnou šanci!!!
17:48 Vyloučen hráč #48 David Eyem družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za vysoká florbalka
17:48 Můj ty Tondo kolenatej, hra míčku nad úrovní kolen zapříčinila vyloučení na straně Tatranu
17:14 Tatranští spíše než se svými spoluhráči hrají s hráči soupeřícího týmu
15:35 A další únik Slavie končí nezdarem.
15:35 Unik Slavie zakončen neúspěšně
13:36 I za pomoci Tatranských protihráčů se rozehrávka Slavie zdá beznadějná
11:10 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 0:2
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #84 Lukáš Petržilka, asistoval #10 Christopher Nojovič (0:2)
10:47 Zápas se zatím jevý jako přehlídka střel z poloviny hřiště
10:17 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 0:1
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #14 Jakub Nejedlý bez asistence (0:1)
07:51 Vyloučen hráč #36 Patrick Smejkal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hra rukou