(Vrkoslav)
  • 35 34:42
    Benešov

SK Florbal Benešov - FAT PIPE Traverza Chodov 6:7
branky: 6. František Flášar, 22. Michal Vaněček, 27. Tomáš Lapáček, 27. František Flášar, 30. Radek Sedlmaier, 35. Lukáš Koukol - 4. Michal Janoušek, 6. Michal Pěkný, 6. Tobiáš Bednář, 7. Josef Holan, 13. Michal Pěkný, 14. Josef Holan, 20. Jan Vykydal; rozhodčí: Jakub Kabourek - Bohuslav Juráš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Filip Novák ? - Vít Maurenc ?; po třetinách: 1:4, 1:3, 4:0
34:42 Timeout SK Florbal Benešov
34:42 Benešov hraje v pěti bez gólmana.
34:24 GÓL SK Florbal Benešov! 6:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #3 Lukáš Koukol, asistoval #6 Jonáš Vrkoslav (6:7)
33:51 Vyloučen hráč #32 Tomáš Lapáček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:42 GÓL SK Florbal Benešov! 5:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #8 Radek Sedlmaier, asistoval #13 František Flášar (5:7)
29:42 Vyloučen hráč #75 Vít Maurenc družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nesportovní chování
29:42 Benešov dramatizuje zápas velice kuriózním gólem a gólman hostů ztrácí nervy.
26:53 GÓL SK Florbal Benešov! 4:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #13 František Flášar, asistoval #6 Jonáš Vrkoslav (4:7)
26:40 GÓL SK Florbal Benešov! 3:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #32 Tomáš Lapáček, asistoval #6 Jonáš Vrkoslav (3:7)
22:40 Marek Sudík důležitým obranným zákrokem zastavuje nebezpečný útok soupeře.
21:36 GÓL SK Florbal Benešov! 2:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #50 Michal Vaněček bez asistence (2:7)
19:53 Skvělá rána tahem Marka Sudíka gólem nekončí.
19:11 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #55 Jan Vykydal bez asistence (1:7)
13:01 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #48 Josef Holan, asistoval #18 Denis Vu (1:6)
13:01 Traverza potvrzuje dominanci v zápase a střílí 2 góly během 2 sekund.
12:59 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #17 Michal Pěkný, asistoval #25 Martin Melichar (1:5)
06:36 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #48 Josef Holan, asistoval #4 Michal Janoušek (1:4)
06:03 Dělová rána hráče č. 36 končí pouze za bránou.
05:50 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #77 Tobiáš Bednář, asistoval #88 Miroslav Vlček (1:3)
05:32 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #17 Michal Pěkný, asistoval #88 Miroslav Vlček (1:2)
05:13 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
03:08 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #4 Michal Janoušek, asistoval #48 Josef Holan (0:1)