• 34 33:56
    2
    Jiří SEDLÁČEK

Florbalová akademie MB - FBC Slavia Praha 6:1
branky: 1. Vojtěch Raclavský, 5. Vojtěch Raclavský, 11. Tomáš Malý, 20. Jiří Krouský, 31. Tadeáš Lang, 33. Jan Týřl - 32. Vítek Popov; rozhodčí: František Raffay - Dominik Hrubý; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon ? - Lukáš Vejvalka ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:1
33:56 Vyloučen hráč #37 Jiří Sedláček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:03 GÓL Florbalová akademie MB! 6:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Týřl, asistoval #34 Vojtěch Raclavský (6:1)
31:32 GÓL FBC Slavia Praha! 5:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #13 Vítek Popov, asistoval #18 Jakub Richard Špůr (5:1)
30:11 GÓL Florbalová akademie MB! 5:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #12 Adam Fiřt (5:0)
26:25 Vyloučen hráč #71 František Hós družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
19:46 GÓL Florbalová akademie MB! 4:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Jiří Krouský, asistoval #97 Tomáš Malý (4:0)
17:00 Recept na guláš: 4) Připravte si jíšku. Na másle nebo oleji osmahněte 2 lžíce mouky, až je hezky hnědá a voní. Do horkého guláše zamíchejte horkou jíšku a vše provařte asi 10 minut. Pak guláš dosolte, opepřete, přidejte utřený česnek a majoránkou. Dochucení je na vás, jestli máte raději výraznější nebo jemnější omáčku.
16:20 Recept na guláš: 3) Maso duste až do změknutí, je potřeba hlídat, aby se nezačalo připalovat a postupně ho podlévejte. Dušení bude trvat asi 2 hodiny.
14:20 Recept na guláš: 2) Přidejte na kostky nakrájené maso a taktéž ho dobře opečte, zasypejte sladkou paprikou, osolte, opepřete, přidejte kmín, bobkový list a zalijte vodou – kostky musí být potopené asi z 2/3.
12:08 Recept na guláš: 1) Začněte cibulí, oloupejte ji a nasekejte nadrobno. Cibuli pomalu opékejte na oleji, až je opravdu hodně tmavá, protože potom guláši dodává dobrou barvu.
12:04 Suroviny na hovězí guláš: hovězí maso (např. kližka) 800 g, cibule, pokrájená 500 g, česnek 2 stroužky, sladká paprika 1 lžíce, majoránka cca 1 lžíce, kmín cca 1 lžička, bobkový list 1 ks, sůl, pepř, hladká mouka 2 lžíce, máslo nebo olej 2 lžíce
10:24 GÓL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #27 Adam Vaněk (3:0)
07:45 Poté, co slávistický obránce zablokoval jedovatou střelu, byl skoro po pár vteřinách poslán na buzár.
06:45 Vypadá to, že slávistická rudá hvězda začala pomalu reznout.
05:09 Nebezpečná situace v rukou mladých lvíčat Mladé Boleslavi.
04:37 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Vojtěch Raclavský, asistoval #18 Jan Michalský (2:0)
01:42 Dobrý zákrok gólmana Slávie
00:24 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Vojtěch Raclavský bez asistence (1:0)