• 45 44:39
    3:1
    (Zelenková)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - SK Florbal Benešov 3:1
branky: 5. Lucie Kuchařová, 11. Klára Zelenková, 45. Lucie Kuchařová - 2. Denisa Kárníková; rozhodčí: Roman Tauš - Ondřej Tauš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zuzana Pokutová ?, Denisa Hoskovcová ? - Jitka Morávková ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 1:0
44:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #89 Lucie Kuchařová, asistoval #94 Klára Zelenková (3:1)
43:25 Timeout SK Florbal Benešov
36:28 Vyloučen hráč #24 Aneta Perná družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:42 Vyloučen hráč #5 Denisa Kárníková družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
21:51 Vyloučen hráč #14 Yasmin Christina Ernst družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
15:44 Vyloučen hráč #5 Lenka Kosová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Denisa Hoskovcová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B
10:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #94 Klára Zelenková, asistoval #89 Lucie Kuchařová (2:1)
04:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
01:15 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #5 Denisa Kárníková, asistoval #6 Monika Hašková (0:1)