0

2

2.

FBC Kutná Hora - FBC Slavia Praha 2:3pn
branky: 34. Melánie Dubská, 40. Adéla Filipová - 13. Kristýna Velcová, 45. Eliška Ernestová, N Petra Budská; rozhodčí: Jan Tůma - Ondřej Tauš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Fousová ? - Tereza Macounová ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 2:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #31 Nikola Šimůnková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #42 Klára Mrázková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #47 Nikola Knížová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #44 Petra Budská a vstřelil rozhodující gól (2:3).
45:00 Zahájena trestná střílení
44:52 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #9 Eliška Ernestová, asistoval #55 Kristýna Velcová (2:2)
41:55 Hostující hráčky se teď rozmístily do přesilovkových pozic - paradoxně největší šanci měly ovšem domácí.
40:32 Vyloučen hráč #19 Veronika Křivánková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
39:53 Timeout FBC Slavia Praha
39:53 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Adéla Filipová, asistoval #47 Nikola Knížová (2:1)
39:53 Po klidné pasáži zápasu se domácí opět dostaly do tlaku a po střele z obranných pozic dorážela z bezprostřední pozice kutnohorská útočnice.
33:23 GÓL FBC Kutná Hora! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #21 Michaela Horáková (1:1)
33:23 KONEČNĚ je to tu! Závar před brankou se konečně podařilo přetavit gól a domácí tým tak znažně ožil......
28:29 Domácí ženy teď namazaly na protiútok hostujícímu týmu, kde jejich šance naštěstí končí na dobrém zákroku golmanky Lucie.
23:33 Po dlouhé době prověřily kutnohorské ženy pozornost golmanky hostí, která si hravě s jejich dalekonosnou střelou poradila.
19:23 Ženy domácích teď zvýšily presing a daří se jim získat a následně i kontrolovat balonek.
17:05 Domácí obrana teď vyvezla míče do slibně se vyvíjející šance a následná střela končí pár cm mimo branku.
14:59 Poslední šance domácích, která končí na pravém betonu golmanky Slavie, ukončuje i 1. třetinu zápasu.
14:26 Domácí ženy teď přepnuly na vyšší level a obstřelují branku hostí.
12:37 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Kristýna Velcová, asistoval #7 Michaela Konečná (0:1)
12:37 Nenápadná akce z poza brány končí gólem.
10:34 Velmi výhodná situace pro domácí ze středu hřiště, která..... končí v náruči hostující golmanky.
09:10 Domácí tým teď tlačí na branku soupeře!
07:30 Máme za sebou polovinu 1. třetiny a je vidět lehká nervozita na hokejkách obou týmů.
06:37 Přesilovka domácích je za námi - bez větší šance na vstřelení gólu.
04:35 Vyloučen hráč #84 Jana Melounová družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
03:40 Oba týmy se zatím oťukávají - hraje se hlavně ve středním pásmu. Na šance prozatím 0:0
00:00 Vítáme Vás u sledování zápasu ženského florbalu mezi týmy FBC Kutná hora a FBC Slavia Praha.