3:5
    Kateřina KVAPILOVÁ
    (Zápotocká)

Kanonýři Kladno - Florbalová akademie MB B KRALUPY 3:5
branky: 4. Veronika Bartošová, 10. Daniela Semencová, 17. Nela Kyselová - 2. Kristýna Sobotková, 16. Tereza Zápotocká, 20. Renata Kubíčková, 45. Tereza Zápotocká, 45. Kateřina Kvapilová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lucie Siskosová ? - Marcela Probstová ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:2
44:54 GÓL Florbalová akademie MB B KRALUPY! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY vstřelil #24 Kateřina Kvapilová, asistoval #14 Tereza Zápotocká (3:5)
44:37 Timeout Kanonýři Kladno
44:37 GÓL Florbalová akademie MB B KRALUPY! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY vstřelil #14 Tereza Zápotocká, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (3:4)
33:49 Vyloučen hráč #17 Veronika Bartošová družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
19:13 Vyloučen hráč #14 Tereza Zápotocká družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY na 2 minuty za blokování florbalky
19:03 GÓL Florbalová akademie MB B KRALUPY! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY vstřelil #11 Renata Kubíčková, asistoval #2 Sandra Fadrhoncová (3:3)
16:20 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Nela Kyselová bez asistence (3:2)
15:18 GÓL Florbalová akademie MB B KRALUPY! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY vstřelil #14 Tereza Zápotocká, asistoval #11 Renata Kubíčková (2:2)
09:37 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Daniela Semencová, asistoval #44 Dominika Soukupová (2:1)
03:58 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Veronika Bartošová, asistoval #12 Ivana Purkytová (1:1)
03:58 Kladno srovnává pěknou střelou na bližší tyč.
01:32 GÓL Florbalová akademie MB B KRALUPY! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY vstřelil #34 Kristýna Sobotková, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (0:1)
01:32 Jako první se prosazují hráčky v červeném a Sobotková otevírá skóre zápasu.
00:00 Vítáme Vás u prvního zápasu dnešního dne.