• 40 39:44
    2
    Štěpánka KOLAFOVÁ

Florbalová akademie MB B KRALUPY - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:6
branky: 11. Sandra Fadrhoncová, 35. Lucie Myslíková - 3. Kateřina Holubová, 5. Petra Kytková, 6. Monika Petřeková, 13. Klára Zelenková, 32. Lenka Hrdinová, 37. Petra Batíková; rozhodčí: Karel Hlinka - Jiří Jestříbek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Marcela Probstová ? - Denisa Hoskovcová ?; po třetinách: 1:4, 0:0, 1:2
44:42 houmran béčkem od Pšeničkové
42:09 Vinohrady zvolnily, už se jenom stojí
39:46 Timeout Florbalová akademie MB B KRALUPY
39:44 Vyloučen hráč #87 Štěpánka Kolafová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:44 Šťěpánka se toho nebála a doslova sundala soupeřku u mantilenu. Nyní si vykovává svoji odměnu na trestné lavici (židli červené)
36:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #71 Petra Batíková, asistoval #47 Lenka Hrdinová (2:6)
36:57 ta s tou tenkou růžovou čelenkou dává nebezpečnou střelu k dolní tyči
35:41 tutovka hráčky č. 21 z Boleslavi, končí avšak mimo
35:17 klíče se našly, hurá!
34:13 GÓL Florbalová akademie MB B KRALUPY! 2:5
Branku družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY vstřelil #21 Lucie Myslíková bez asistence (2:5)
34:13 Boleslav se konečně dočkala. Lucka Myslíková dává moc hezký golik
33:32 ztratily se klíče od šaten pořádajících, neviděl je někdo?
31:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Lenka Hrdinová, asistoval #5 Lenka Kosová (1:5)
31:21 neskutečná pumelice z půlky slečny Hrdinové, diváci bouří
30:00 a je to tady! poslední třetina tohoto zápasu
29:59 tato třetina spíše slabší, nepadl ani jeden gól z obou stran
29:00 minuta do konce zápasu (překvapivě)
28:05 vinohradská golmanka hází lachtana a zachraňuje nebezpečnou střelu z levé lajny
25:09 krásné sólíčko Magdičky z Vinohrad, zakončené bohužel střelou do mantinelu
24:03 tempo nám začíná pomalu upadat, naši tři diváci div neusnou
22:00 tempo je vražedné, začíná se nám to tu rozjíždět
21:13 DJ je naštvaný, že nemůže pouštět pecindy
20:22 brankářka v modrém trošku dezorientovaná, ale následně předvádí slušný zákrok
19:04 nepřesný výhoz po mantinelu, který končí mimo hřiště
18:03 dechberoucí souboj u mantinelu
15:00 o výbornou atmosféru v hale se stará naše DJ Žandy se svým hitem Lotrando a Zubejda
12:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #94 Klára Zelenková, asistoval #71 Petra Batíková (1:4)
12:56 Zelenková střílí do prázdné svatyně a dává ukázkový tzv. víko
12:30 a, zvoní vinohradská tyč, jak na kostele
10:41 GÓL Florbalová akademie MB B KRALUPY! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY vstřelil #2 Sandra Fadrhoncová, asistoval #21 Lucie Myslíková (1:3)
10:41 první gól MB označován jako 'kosmická střela'
09:58 tempo uspávající, pořadatelé uvažují nad obídkem, mňam
05:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Monika Petřeková, asistoval #12 Magdaléna Přikrylová (0:3)
05:24 krásný gól do levého vingle bolky, všichni tři diváci skandují
04:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #31 Petra Kytková, asistoval #12 Magdaléna Přikrylová (0:2)
03:33 časoměřič je jemně rozhozen z hráček
02:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #90 Kateřina Holubová, asistoval #94 Klára Zelenková (0:1)
02:30 bomba z půlky do břevna
00:00 zápas nám začal