3:7
    Bohumila POTOČNÁ
    (Zabavská)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Tatran Střešovice B 3:7
branky: 14. Klára Zelenková, 23. Kateřina Holubová, 37. Kateřina Holubová - 4. Barbora Zabavská, 7. Barbora Zabavská, 7. Zora Nižňanská, 10. Zora Nižňanská, 22. Barbora Zabavská, 26. Lucie Šmatláková, 37. Bohumila Potočná; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Jan Paleček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Zuzana Pokutová ? - Blanka Císařová ?; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:1
41:08 hráčky odmítají zpracovat míček, který letí vzduchem hlavou. dělají dobře, neboť by si u nás 2 minutky poseděli
37:03 za uplynulých 7,5 minuty se na hřišti nic moc zajímavého nestalo, krom pár soubojů u mantinelu a dvou gólů
36:30 GÓL Tatran Střešovice B! 3:7
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #35 Bohumila Potočná, asistoval #44 Barbora Zabavská (3:7)
36:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #90 Kateřina Holubová bez asistence (3:6)
27:40 Magda Přikrylová dostala výbornou krosovku a z první trefuje zeď za bránou
25:37 GÓL Tatran Střešovice B! 2:6
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #9 Lucie Šmatláková, asistoval #18 Adéla Zehrerová (2:6)
25:37 jeden gól přece nic neznamená, nebo jo?
24:32 Vinohrady neztrácejí naději na výhru, stále bojují
22:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:5
21:28 GÓL Tatran Střešovice B! 1:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #44 Barbora Zabavská bez asistence (1:5)
20:59 Vyloučen hráč #9 Lucie Šmatláková družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:59 Štěpánka Kolafová spadla na zem jako pytel kostí, au
17:04 rozhodčí poprosili organizátory, aby srovnaly mantinely. hned se hraje líp
13:55 míček je stále ve hřišti, ale rozhodčí zasahuje, asi si zapomněl oční čočky
13:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #94 Klára Zelenková, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (1:4)
12:09 kapitánka z Vinohrad střílí houmran jak prase
09:48 GÓL Tatran Střešovice B! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #75 Zora Nižňanská, asistoval #44 Barbora Zabavská (0:4)
09:35 Lenka Kosová se kroutí před bránou, ačkoliv vůbec není golman
06:47 GÓL Tatran Střešovice B! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #75 Zora Nižňanská, asistoval #18 Adéla Zehrerová (0:3)
06:00 GÓL Tatran Střešovice B! 0:2
06:00 přišla jak fantomas, zazářila jak Černobyl
03:50 GÓL Tatran Střešovice B! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #75 Zora Nižňanská (0:1)
01:03 blahobytná nahrávka Tatranu před prázdnou bránu, avšak neproměněná, velká škoda