• 30 29:36
    4:0
    ()

Kanonýři Kladno - SK Florbal Benešov 4:0
branky: 14. Kateřina Radostová, 26. Natálie Zimáková, 29. Barbora Čermáková, 30. Kateřina Radostová; rozhodčí: Martin Štofira - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Viktorie Hodoušová ?, Anna Krejčová ? - Tereza Podoláková ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 3:0
30:00 Ukončení 3. části
29:45 Ovšem kdo se tu stále prosazuje je Kladu a zvyšuje svůj gólový náskok na 4:0
29:36 GÓL Kanonýři Kladno! 4:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #35 Kateřina Radostová bez asistence (4:0)
28:55 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #26 Barbora Čermáková, asistoval #83 Bára Vinařová (3:0)
27:32 Benešov se stále nevzdává a dávají do posledních 3 minut veškeré své síly.
25:43 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Natálie Zimáková, asistoval #33 Emma Řehánková (2:0)
25:43 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Anna Krejčová družstva Kanonýři Kladno
24:01 Další veliký problém Benešova v předbrankovém prostoru, ale Kladno se prostě ne a ne trefit!
22:49 Velmi nebezpečná střela Kladna, avšak brankářka Benešova tuto střelu perfektně chytá.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:48 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #43 Eliška Podoláková.
18:47 Aaaaa NÁJEZD! Provádí ho kapitánka Benešova, bohužel ale neproměňuje a hraje se dál.
18:12 Benešov, má velký problém před bránou, ale gól nepad!
15:01 Máme tu přesně polovinu tohoto zápasu!
13:44 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
13:41 máme tu první gól tohoto utkání :)
12:30 Krásná sřela hráčky z Benešova míří těsně vedle branky.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:05 Zatím je tato hra velmi vyrovnaná.
01:30 V dalším skvělém zápase vás vítá Klárka,Mája,Kačka a Bára.