• 30 29:51
    3:6
    ()

Kanonýři Kladno - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:6
branky: 4. Kateřina Radostová, 15. Kateřina Radostová, 19. Natálie Zimáková - 5. Miriam Kaminski, 13. Barbora Hajžmanová, 16. Anna Bogdanová, 17. Rozálie Štandová, 20. Anna Bogdanová, 30. Anna Bogdanová; rozhodčí: Jakub Procházka - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Anna Krejčová ? - Zita Kočmaroš ?; po třetinách: 1:1, 2:4, 0:1
30:00 Ukončení 3. části
29:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #68 Anna Bogdanová bez asistence (3:6)
29:51 Bogdanová hattrick!
29:39 Čermáková velká šance!
28:18 Hráčka s číslem 47 z Kladna přešla přes 2 hráčky a při střelbě bohužel minula bránu.
26:28 Kladno dalo tyčku, fíha!
25:21 Samostatný únik hráčky 16 z Kladna, bohužel rána do pupíku golmanky z Vinohrad.
23:28 Novotná na zemi, šup vstávat!
23:18 Čermáková střílí a Vinohrady raději uhýbají.
22:09 Běla přestřeluje prázdnou bránu. Kombinace to byla ale hezká!
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #68 Anna Bogdanová, asistoval #28 Miriam Kaminski (3:5)
18:56 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #47 Natálie Zimáková, asistoval #52 Petra Klečková (3:4)
18:56 Krásně vymetený růžek!
18:35 Velká šance Kladna!
18:35 Kladenské mantinely překonala Eliška Hladíková a odstrčila je o metr dál.
17:45 Suchánková je rozený obránce.
17:01 Golmanka z Vinohrad krásný zákrok!
16:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Rozálie Štandová, asistoval #16 Běla Novotná (2:4)
16:32 Hráčka s číslem 35 z Kladna obrovská šance, dnes se určitě dobře vyspala!
15:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #68 Anna Bogdanová, asistoval #70 Viktorie Dušková (2:3)
14:56 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #35 Kateřina Radostová, asistoval #2 Anna Krejčová (2:2)
14:11 Vyloučen hráč #42 Kristýna Valentová družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
12:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #58 Barbora Hajžmanová, asistoval #48 Justýna Königsmarková (1:2)
11:53 Hladíková málem gol.
10:40 A máme tady další třetinu!
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
05:51 zatím je hra vyrovnaná.
05:11 Vinohrady zase za mantinel.
04:40 Suchánková hezký blok, jen tak dál!
04:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Miriam Kaminski, asistoval #70 Viktorie Dušková (1:1)
03:18 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #35 Kateřina Radostová, asistoval #11 Anna Špalková (1:0)
02:15 Eliška Hladíková opět přestřelila bránu, jak říká moje spoluhráčka, poslala míček na vyhlídkový let za bránu.
02:00 Běla Novotná šance jak poleno, ale golmanka Kladna čapla míček na poslední chvíli.