45
  • 45 44:07
    Nová Generace

FBC SION DDM Nová Generace -muži - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 5:6
branky: 10. Ondřej Baloun, 15. Ondřej Baloun, 17. Ondřej Baloun, 21. Ondřej Baloun, 39. Marek Bláha - 2. Petr Kotlář, 6. Lukáš Kvaček, 9. Viktor Ulip, 13. Jiří Hofman, 20. Jiří Hofman, 31. Jiří Hofman; rozhodčí: Pavel Suchánek - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Eršil 30 - Dušan Völgyi 23; po třetinách: 2:4, 2:1, 1:1
44:07 Timeout FBC SION DDM Nová Generace -muži
38:49 GÓL FBC SION DDM Nová Generace -muži! 5:6
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil #89 Marek Bláha, asistoval #23 Leoš Valenta (5:6)
35:57 Vyloučen hráč #23 Leoš Valenta družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:20 Hororový vstup do třetí části pro domácí. Nejprve Jaroměř opět navýšila svůj náskok a následně si brankař Sionu vyžádal ošetřování. Naštěstí je schopen ve hře pokračovat.
30:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Jiří Hofman, asistoval #33 Petr Kotlář (4:6)
29:59 Stav střel po po druhé části je 14:11 . tuto část vyhrál domácí Sion poměrem 2:1.
24:00 Herní projev se v druhé části vyrovnává a to se zatím projevuje i na stavu utkání.
20:56 GÓL FBC SION DDM Nová Generace -muži! 4:5
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil #74 Ondřej Baloun, asistoval #88 Jakub Smetana (4:5)
19:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:5
16:14 GÓL FBC SION DDM Nová Generace -muži! 3:4
14:59 První část přinesla převahu hostí jak v skóre tak v střelách. Po první třetině 7:13.
14:29 Vyloučen hráč #14 David Pospíšil družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za blokování florbalky
14:13 GÓL FBC SION DDM Nová Generace -muži! 2:4
12:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Jiří Hofman, asistoval #7 Jan Macháček (1:4)
09:05 GÓL FBC SION DDM Nová Generace -muži! 1:3
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil #74 Ondřej Baloun bez asistence (1:3)
08:37 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #8 Viktor Ulip, asistoval #89 Petr Jiřička (0:3)
05:51 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #10 Lukáš Kvaček, asistoval #89 Petr Jiřička (0:2)
03:56 Vyloučen hráč #11 Michael Kořínek družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hra rukou
01:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #33 Petr Kotlář, asistoval #12 David Mařáček (0:1)