• 44 43:02
    9:3
    (Kaválek)

Florbal Primátor Náchod C - 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY 9:3
branky: 2. Aleš Kaválek, 6. Jaroslav Špicner, 11. Zdeněk Dítě, 12. František Donaj, 30. František Donaj, 37. Jaroslav Špicner, 40. Jaroslav Špicner, 43. Petr Ságner, 44. Jaroslav Špicner - 10. Tomáš Chlumecký, 21. Tomáš Chlumecký, 23. Tomáš Chlumecký; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Dostál 13 - Martin Koblížek 18; po třetinách: 4:1, 1:2, 4:0
44:05 Petr Dušek se dostal do šance, ale jeho fyzická kondice mu nestačila.
43:02 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 9:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #29 Jaroslav Špicner, asistoval #93 Aleš Kaválek (9:3)
42:46 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 8:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #14 Petr Ságner, asistoval #44 Marek Libřický (8:3)
39:24 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #29 Jaroslav Špicner, asistoval #51 František Donaj (7:3)
36:52 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 6:3
31:25 Petr Dušek byl tzv. poslán na párek do bufetu.
29:39 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #51 František Donaj, asistoval #93 Aleš Kaválek (5:3)
22:07 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 4:3
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #27 Tomáš Kmoch (4:3)
20:10 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 4:2
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #18 Lukáš Hůlka (4:2)
18:38 Jaroslav Špicner netrefuje, ale opravdu netrefuje úplně prázdnou bránu.
15:16 Petr Dušek netrefuje prázdnou branku, měl by se už vzpamatovat, že je zápas.
14:13 Vyloučen hráč #28 Tomáš Chlumecký družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:17 Vyloučen hráč #8 Pavel Chudý družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:13 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 4:1
11:13 Klasická náchodská kombinace, zase do prázdné.
10:59 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #42 Zdeněk Dítě, asistoval #30 Jindřich Donaj (3:1)
10:26 Petr Dušek v tomto zápase nemá formu.
09:47 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 2:1
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #79 Tomáš Bašarin (2:1)
07:58 Petr Dušek šel sám na brankáře, ale branku minul.
05:13 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 2:0
05:13 Divím se, že toto Jaroslav Špicner trefil.
04:40 Petr Dušek ve vyložené příležitosti padá na zem!
01:47 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #93 Aleš Kaválek, asistoval #21 Vlastimil Skalický (1:0)