6:2
    Lukáš KVAČEK
    (Marel)

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - Florbal Primátor Náchod C 6:2
branky: 11. Matěj Freisleben, 18. Miloš Sehnoutka, 19. Viktor Ulip, 26. Viktor Ulip, 40. Viktor Ulip, 45. Lukáš Kvaček - 4. Marek Libřický, 42. František Donaj; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 20 - Jan Mareš 10; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1
44:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #10 Lukáš Kvaček, asistoval #99 Tomáš Marel (6:2)
41:33 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #51 František Donaj, asistoval #93 Aleš Kaválek (5:2)
40:13 Vyloučen hráč #96 Miloš Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hrubost
40:13 Vyloučen hráč #44 Marek Libřický družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hrubost
40:13 Na hřišti to vypadalo jako MMA zápas Vegh vs Vémola, kdy asi po dvou sekundách byl konec.
39:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #8 Viktor Ulip z trestného střílení (5:1)
39:06 Petr Dušek zavinil trestné střílení.
30:54 Nádherný souboj předvedl Petr Dušek, jak když Khabib Nurmagomedov přejel Conora McGregora.
26:40 Vyloučen hráč #8 Viktor Ulip družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání
25:44 Taktický faul Petra Duška, kdy zkušeně poslal k zemi borce o tři hlavy většího.
25:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #8 Viktor Ulip, asistoval #33 Petr Kotlář (4:1)
22:44 Jan Mareš předvedl neskutečný zákrok! Nový Dominik Hašek?!
21:21 Přišla další legenda a to trenérský účastník MČR starších žáků 2018 František Rázl!
18:37 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #8 Viktor Ulip, asistoval #89 Petr Jiřička (3:1)
18:02 Vlastimil Skalický neskutečně zalepil míček, ale branku netrefil.
17:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #96 Miloš Sehnoutka bez asistence (2:1)
12:40 Přišla legenda náchodského florbalu Karel Poštolka!
10:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Matěj Freisleben, asistoval #8 Viktor Ulip (1:1)
08:45 Jindřich Donaj se dostal do příležitosti, ale netrefil.
07:00 Petr Dušek vyslal neskutečnou střelu, ale brankář chytá.
06:47 Vyloučen hráč #2 Ondřej Kubeš družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hrubost
03:20 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #44 Marek Libřický, asistoval #42 Zdeněk Dítě (0:1)