1

2

3.

Tatran Střešovice B - OLYMP FLORBAL B 7:8pn
branky: 7. Michal Pelichovský, 22. Štěpán Černý, 36. Martin Kafka, 36. Jan Koldušek, 37. Jáchym Kareis, 40. Jáchym Kareis, 43. Jáchym Kareis - 10. Erik Němčík, 18. Patrik Čeliš, 20. Jan Šotola, 28. Jan Šik, 35. Michal Karban, 43. Tomáš Staněk, 45. Jan Šotola, N Michal Karban; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Hugo Kalina ? - Jan Tomáš ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 5:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #34 Lukáš Měřička , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #36 Michal Karban a vstřelil rozhodující gól (7:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #88 Martin Kafka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #7 Patrik Čeliš a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #8 Štěpán Černý a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #72 Jan Šotola , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:58 Timeout Tatran Střešovice B
44:31 GÓL OLYMP FLORBAL B! 7:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #72 Jan Šotola, asistoval #88 Erik Němčík (7:7)
44:27 Vyloučen hráč #99 Jan Pádr družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:41 Vyloučen hráč #5 Jan Koldušek družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:53 Timeout OLYMP FLORBAL B
42:53 GÓL OLYMP FLORBAL B! 7:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #5 Tomáš Staněk, asistoval #88 Erik Němčík (7:6)
42:36 GÓL Tatran Střešovice B! 7:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #4 Jáchym Kareis, asistoval #34 Lukáš Měřička (7:5)
39:18 GÓL Tatran Střešovice B! 6:5
36:48 GÓL Tatran Střešovice B! 5:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #4 Jáchym Kareis, asistoval #97 Karel Dorazil (5:5)
35:57 GÓL Tatran Střešovice B! 4:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #5 Jan Koldušek, asistoval #71 Michal Pelichovský (4:5)
35:47 GÓL Tatran Střešovice B! 3:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #88 Martin Kafka, asistoval #23 Jan Friedel (3:5)
34:53 GÓL OLYMP FLORBAL B! 2:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #7 Patrik Čeliš (2:5)
27:54 GÓL OLYMP FLORBAL B! 2:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #91 Jan Šik bez asistence (2:4)
21:14 GÓL Tatran Střešovice B! 2:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #8 Štěpán Černý, asistoval #25 Petr Introvič (2:3)
19:00 GÓL OLYMP FLORBAL B! 1:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #72 Jan Šotola, asistoval #96 Tomáš Jirát (1:3)
17:41 GÓL OLYMP FLORBAL B! 1:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #7 Patrik Čeliš, asistoval #36 Michal Karban (1:2)
09:55 GÓL OLYMP FLORBAL B! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #88 Erik Němčík bez asistence (1:1)
06:19 GÓL Tatran Střešovice B! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #71 Michal Pelichovský, asistoval #23 Jan Friedel (1:0)