0

1

6.

SK Florbal Benešov B - Tatran Střešovice B 7:8pn
branky: 8. Zbyněk Chmúra, 19. Ondřej Bartůšek, 25. Ondřej Bartůšek, 32. Miroslav Zrno, 34. Miroslav Zrno, 39. Miroslav Svoboda, 43. Vojtěch Fortelný - 14. Jan Friedel, 23. Tomáš Jančík, 24. Lukáš Petržilka, 26. Adam Šroubek, 38. Matěj Horák, 44. Jan Friedel, 44. Martin Kafka, N Jáchym Kareis; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 1; zásahy brankářů: Jakub Fortelný ? - Hugo Kalina ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 4:3
6 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #64 Václav Šílený , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #4 Jáchym Kareis a vstřelil rozhodující gól (7:8).
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #7 Ondřej Bartůšek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #40 Karel Hrdinka , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #21 Miroslav Svoboda , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #10 Antonín Keprta , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #4 Jáchym Kareis , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:33 Timeout Tatran Střešovice B
43:55 GÓL Tatran Střešovice B! 7:7
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #88 Martin Kafka, asistoval #87 Matěj Horák (7:7)
43:02 GÓL Tatran Střešovice B! 7:6
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #23 Jan Friedel, asistoval #25 Petr Introvič (7:6)
42:44 GÓL SK Florbal Benešov B! 7:5
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #55 Vojtěch Fortelný, asistoval #64 Václav Šílený (7:5)
38:26 GÓL SK Florbal Benešov B! 6:5
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #21 Miroslav Svoboda, asistoval #27 Filip Lank (6:5)
37:59 GÓL Tatran Střešovice B! 5:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #87 Matěj Horák, asistoval #28 Tomáš Jančík (5:5)
36:37 Vyloučen hráč #27 Filip Lank družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za držení
36:37 Vyloučen hráč #4 Jáchym Kareis družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za držení
33:32 Vyloučen hráč #10 Antonín Keprta družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
33:07 GÓL SK Florbal Benešov B! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #97 Miroslav Zrno bez asistence (5:4)
31:52 GÓL SK Florbal Benešov B! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #97 Miroslav Zrno, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (4:4)
31:00 Vyloučen hráč #4 Jáchym Kareis družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za vysoká florbalka
25:42 GÓL Tatran Střešovice B! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #70 Adam Šroubek, asistoval #88 Martin Kafka (3:4)
24:42 GÓL SK Florbal Benešov B! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #7 Ondřej Bartůšek bez asistence (3:3)
23:38 GÓL Tatran Střešovice B! 2:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #84 Lukáš Petržilka, asistoval #34 Lukáš Měřička (2:3)
22:09 GÓL Tatran Střešovice B! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #87 Matěj Horák (2:2)
20:05 Vyloučen hráč #77 Jan Koldušek družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost
20:05 Vyloučen hráč #7 Ondřej Bartůšek družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za hrubost
18:50 GÓL SK Florbal Benešov B! 2:1
13:07 GÓL Tatran Střešovice B! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #23 Jan Friedel bez asistence (1:1)
12:17 Vyloučen hráč #64 Václav Šílený družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za nesportovní chování
07:43 GÓL SK Florbal Benešov B! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #58 Zbyněk Chmúra, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (1:0)
07:31 Vyloučen hráč #70 Adam Šroubek družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za blokování florbalky
00:30 Vyloučen hráč #7 Ondřej Bartůšek družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za sekání