2

0

2.

Prague Tigers B - FbC Barracudas Slaný 4:3pn
branky: 9. Roman Janeba, 26. Miroslav Neumann, 29. Vilém Bodlák, N Bohuslav Novák - 14. Tomáš Richtr, 34. Jiří Rafaj, 41. Jiří Rafaj; rozhodčí: Martin Kněžík - Václav Flek; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Alexandr Ščiklin ? - Vojtěch Hlava ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #21 Tomáš Richtr , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #3 Roman Janeba a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #7 Tomáš Koten , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #19 Bohuslav Novák a vstřelil rozhodující gól (4:3).
45:00 Zahájena trestná střílení
42:35 Timeout FbC Barracudas Slaný
40:24 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #93 Jiří Budil (3:3)
40:06 Vyloučen hráč #16 Karel Cerha družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání
36:27 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
33:56 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #7 Tomáš Koten (3:2)
28:32 GÓL Prague Tigers B! 3:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #45 Vilém Bodlák, asistoval #19 Bohuslav Novák (3:1)
25:25 GÓL Prague Tigers B! 2:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #97 Miroslav Neumann, asistoval #3 Roman Janeba (2:1)
24:30 Vyloučen hráč #24 Petr Lacko družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:20 Vyloučen hráč #23 Marek Hlušička družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování
13:40 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (1:1)
12:53 Vyloučen hráč #27 Tomáš Táborský družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání
12:05 Vyloučen hráč #24 Petr Lacko družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře
08:06 GÓL Prague Tigers B! 1:0
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #3 Roman Janeba, asistoval #27 Tomáš Táborský (1:0)