0

0

0.

Wizards DDM Praha 10 C - OLYMP FLORBAL B 7:8p
branky: 6. David Bouda, 7. Martin Lazárek, 13. Martin Lazárek, 23. Ondřej Policar, 24. Filip Műller, 34. Martin Lazárek, 45. Ondřej Policar - 2. Pavel Piech, 9. Michal Karban, 20. Jiří Beck, 27. Michal Karban, 29. David Nesnídal, 31. Tomáš Staněk, 36. Tomáš Staněk, 60. David Jurášek; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 2:5; využití: 5:1; diváků: 29; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Jan Klapuš ?; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:2
45:40 Konečně...
45:09 Připravujeme fakturu za zdržování hry.
45:00 Zahájena trestná střílení
59:59 GÓL OLYMP FLORBAL B! 7:8
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #37 David Jurášek z trestného střílení (7:8)
44:19 Bez dalšího piva se na hřiště vkrádá nervozita a brankář Clapperboard pustil jednoduchý gól.
44:12 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 7:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #44 Ondřej Policar, asistoval #22 Martin Lazárek (7:7)
43:37 Timeout Wizards DDM Praha 10 C
41:19 Přátelská domluva u 3. piva Little Lazarus a Davidovi NoBreakfast
39:09 David 'Sádlo' Sádlík první dotek s balonem. (2. pivo)
36:09 Střílí Jelito, Kopyto, gol neplatí to (1.pivo)
35:37 GÓL OLYMP FLORBAL B! 6:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #5 Tomáš Staněk, asistoval #18 David Nesnídal (6:7)
33:09 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 6:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #44 Ondřej Policar (6:6)
32:34 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:50 GÓL OLYMP FLORBAL B! 5:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #5 Tomáš Staněk, asistoval #6 Jakub Maleček (5:6)
28:45 GÓL OLYMP FLORBAL B! 5:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #37 David Jurášek (5:5)
26:25 GÓL OLYMP FLORBAL B! 5:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #37 David Jurášek (5:4)
23:05 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 5:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #28 David Bouda (5:3)
22:23 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za hra rukou
22:01 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 4:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #44 Ondřej Policar, asistoval #8 Jiří Kotík (4:3)
19:39 GÓL OLYMP FLORBAL B! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #73 Jiří Beck, asistoval #18 David Nesnídal (3:3)
19:36 Vyloučen hráč #8 Jiří Kotík družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání
14:20 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání
12:18 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 3:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #7 Filip Műller (3:2)
10:32 Vyloučen hráč #36 Michal Karban družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání
08:13 GÓL OLYMP FLORBAL B! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #7 Patrik Čeliš (2:2)
06:51 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #99 David Knorr (2:1)
05:41 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda, asistoval #22 Martin Lazárek (1:1)
05:21 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání
04:08 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání
01:57 GÓL OLYMP FLORBAL B! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #4 Pavel Piech, asistoval #14 Ladislav Procházka (0:1)