0

2

3.

FBK Fat Pipe Vosy Praha - SK B.U.H. Praha 3:4pn
branky: 23. Tomáš Hlaváček, 24. Tomáš Hlaváček, 26. David Křivánek - 8. Jakub Šolta, 30. Pavel Vincík, 33. Pavel Vincík, N Petr Benzl; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Zeman ? - Mojmír Glet ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #20 Petr Benzl a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #22 David Křivánek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #10 Pavel Vincík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #99 Adam Sova , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #11 Jan Gajdoš a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:13 Vyloučen hráč #8 Vladimír Mareš družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za blokování florbalky
37:45 Vyloučen hráč #8 Vladimír Mareš družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání
32:42 GÓL SK B.U.H. Praha! 3:3
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #10 Pavel Vincík, asistoval #12 Jakub Šolta (3:3)
29:45 Vyloučen hráč #81 Jakub Pouchlý družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání
29:13 GÓL SK B.U.H. Praha! 3:2
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #10 Pavel Vincík, asistoval #11 Jan Gajdoš (3:2)
25:05 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #22 David Křivánek, asistoval #15 Matouš Macho (3:1)
23:43 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #18 Tomáš Hlaváček, asistoval #15 Matouš Macho (2:1)
22:42 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #18 Tomáš Hlaváček, asistoval #22 David Křivánek (1:1)
11:54 Vyloučen hráč #87 Ondřej Procházka družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání
11:14 Vyloučen hráč #22 David Křivánek družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání
07:33 GÓL SK B.U.H. Praha! 0:1
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #12 Jakub Šolta, asistoval #11 Jan Gajdoš (0:1)