45
  • 45 44:06
    Horoměřice

TBC Horoměřice - PALERMO PŘÍBRAM 4:3
branky: 8. Tomáš Podskalský, 10. Tomáš Podskalský, 31. Tomáš Podskalský, 38. Antonín Pertlík - 24. Aleš Bambas, 24. Zdeněk Císař, 34. Filip Fišer; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Král ? - Petr Šimon ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 2:1
44:59 Komentář PALERMO PŘÍBRAM - Těhle Aleš: Zápas nebyl vůbec hezký na oko diváka a utkání vyhrál šikovnější tým. Přejeme soupeřům štěstí do dalších zápasů.
44:59 Komentář TBC Horoměřice - Pavel Knol - hra byla oboustranně dobrá a zápas byl napínavý do poslední chvíle. Děkujeme soupeři za zápas.
44:59 Střely na branku během 3. hrací části: 13:12
44:06 Timeout TBC Horoměřice
43:38 Timeout PALERMO PŘÍBRAM
40:31 Vyloučen hráč #3 Antonín Pertlík družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za nesportovní chování
40:31 Vyloučen hráč #43 Zdeněk Císař družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za bránění ve hře
38:26 Vyloučen hráč #8 Filip Balek družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání
37:39 GÓL TBC Horoměřice! 4:3
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #3 Antonín Pertlík, asistoval #84 Jan Hloušek (4:3)
33:24 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 3:3
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #9 Filip Fišer, asistoval #16 Aleš Bambas (3:3)
30:42 GÓL TBC Horoměřice! 3:2
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #6 Tomáš Podskalský, asistoval #8 Pavel Knol (3:2)
29:59 Střely na branku během 2. hrací části: 10:12
23:55 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 2:2
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #43 Zdeněk Císař, asistoval #74 Jan Císař (2:2)
23:01 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 2:1
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #16 Aleš Bambas, asistoval #43 Zdeněk Císař (2:1)
14:59 Střely na branku během 1. hrací části: 8:6
09:26 GÓL TBC Horoměřice! 2:0
07:07 GÓL TBC Horoměřice! 1:0
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #6 Tomáš Podskalský, asistoval #20 Filip Kozák (1:0)