10:1
    Tomáš HOUSKA
    ()

Fbc Strakonice - TBC Horoměřice 10:1
branky: 12. Karel Šavrda, 16. Karel Šavrda, 18. Karel Šavrda, 20. Jakub Kořán, 20. Vojtěch Houska, 25. Vojtěch Houska, 33. Daniel Novák, 35. Ondřej Palečko, 40. Daniel Novák, 44. Tomáš Houska - 28. Tomáš Podskalský; rozhodčí: Jan Tomšů - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Jan Jeřábek ? - Ondřej Zuska ?, Martin Král ?; po třetinách: 1:0, 5:1, 4:0
44:59 Střely na branku během 3. třetiny: 9:5
44:59 Vyjádření Fbc Strakonice - Karel Šavrda: Děkujeme soupeři za hru.
44:59 Vyjádření TBC Horoměřice - Pavel Knol:Děkujeme soupeři za zápas, na balónku jsme byli pomalejší, neudrželi jsme tempo hry.
43:39 GÓL Fbc Strakonice! 10:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska bez asistence (10:1)
42:27 Vyloučen hráč #3 Antonín Pertlík družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:39 GÓL Fbc Strakonice! 9:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #12 Daniel Novák, asistoval #25 Jakub Kořán (9:1)
34:26 GÓL Fbc Strakonice! 8:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #51 Ondřej Palečko, asistoval #32 Vojtěch Houska (8:1)
34:26 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Král družstva TBC Horoměřice
32:00 GÓL Fbc Strakonice! 7:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #12 Daniel Novák, asistoval #29 Václav Strejček (7:1)
29:59 Střely na branku během 2. třetiny: 8:3
27:48 GÓL TBC Horoměřice! 6:1
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #6 Tomáš Podskalský, asistoval #8 Pavel Knol (6:1)
26:31 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky
24:20 GÓL Fbc Strakonice! 6:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (6:0)
20:24 Vyloučen hráč #27 Michal Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky
19:43 GÓL Fbc Strakonice! 5:0
19:09 GÓL Fbc Strakonice! 4:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #25 Jakub Kořán, asistoval #32 Vojtěch Houska (4:0)
17:59 GÓL Fbc Strakonice! 3:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (3:0)
15:58 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (2:0)
14:59 Střely na branku během 1. třetiny: 11:6
11:38 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (1:0)