2:6
    Adam PŘIB
    (Kořán)

Banes Florbal Soběslav - Fbc Strakonice 2:6
branky: 32. Matyáš Líkař, 37. Libor Podlaha - 6. Karel Řezanka, 15. Lukáš Pluskal, 25. Adam Přib, 29. Václav Strejček, 36. Tomáš Houska, 42. Adam Přib; rozhodčí: Jan Tomšů - Kamil Vraspír; vyloučení: 0 + Adam Zíka 5:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Vondruška 26 - Jaroslav Velek 17; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:2
44:59 Komentář Fbc Strakonice - Karel Šavrda: Děkujeme soupeři za zápas a místním pořadatelkám za hladký průběh turnaje. Těšíme se na druhé kolo poháru.
44:59 Komentář Banes Florbal Soběslav - Jan Dušek: Děkujeme soupeřům za pěkný zápas, bohužel jsme fyzicky nestačili na soupeřovu hru. Také bych chtěl poděkovat pořadatelkám za dobře odvedenou práci.
44:59 Střely na branku během 3.třetiny: 6:10
41:50 GÓL Fbc Strakonice! 2:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #52 Adam Přib, asistoval #25 Jakub Kořán (2:6)
39:35 Vyloučen hráč #25 Jakub Kořán družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
36:34 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:5
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #12 Libor Podlaha, asistoval #6 Jan Dvořák (2:5)
35:18 GÓL Fbc Strakonice! 1:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #12 Daniel Novák (1:5)
31:50 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:4
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil #78 Matyáš Líkař, asistoval #27 David Plecer (1:4)
29:59 Střely na branku během 2.třetiny: 8:13
28:12 GÓL Fbc Strakonice! 0:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Václav Strejček bez asistence (0:4)
24:27 GÓL Fbc Strakonice! 0:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #52 Adam Přib, asistoval #88 Karel Řezanka (0:3)
18:53 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Florbal Soběslav na 5 minuty za vysoká florbalka
14:59 Střely na branku během 1.třetiny: 5:9
14:09 GÓL Fbc Strakonice! 0:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal bez asistence (0:2)
05:01 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #12 Daniel Novák (0:1)