(Nitsche)
  • 43 42:13
    2

FBC Mohelnice - FbC Coyotes Jablunkov 15:2
branky: 2. Tomáš Šalda, 8. Tomáš Havelka, 9. Jiří Šincl, 9. Filip Sedmera, 10. Jiří Šincl, 12. Jiří Šincl, 18. David Nejezchleba, 24. David Nejezchleba, 29. Jakub Weiss, 30. Jiří Šincl, 32. Adam Navrátil, 34. Filip Sedmera, 36. Jiří Šincl, 39. Jiří Šincl, 43. Filip Sedmera - 27. Jiří Cibulka, 42. Patrik Polák; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jakub Haltmar ? - Lukáš Cieslar ?, Pavel Kovář ?; po třetinách: 6:0, 4:1, 5:1
42:41 GÓL FBC Mohelnice! 15:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #18 Martin Nitsche (15:2)
42:13 Vyloučen hráč #11 Marek Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
41:51 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 14:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #99 Patrik Polák, asistoval #27 Jiří Raszka (14:2)
38:24 Mohelnice válcuje tým Coyotes Jablunkov.
38:15 GÓL FBC Mohelnice! 14:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #46 Tomáš Pudil (14:1)
35:45 GÓL FBC Mohelnice! 13:1
33:29 GÓL FBC Mohelnice! 12:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #16 Matěj Bizek (12:1)
31:00 GÓL FBC Mohelnice! 11:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #19 Jakub Weiss (11:1)
30:19 Vyloučen hráč #25 Vladislav Stebel družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
29:44 GÓL FBC Mohelnice! 10:1
28:58 GÓL FBC Mohelnice! 9:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss bez asistence (9:1)
26:35 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 8:1
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #32 Jiří Cibulka, asistoval #25 Vladislav Stebel (8:1)
25:23 Timeout FbC Coyotes Jablunkov
24:43 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky
23:04 GÓL FBC Mohelnice! 8:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #19 Jakub Weiss (8:0)
23:04 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Pavel Kovář družstva FbC Coyotes Jablunkov
18:52 Vyloučen hráč #8 Lukáš Turoň družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za blokování florbalky
17:31 GÓL FBC Mohelnice! 7:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #48 Tomáš Havelka (7:0)
15:05 Uklízecí četa zase uředovala před brankovištěm Mohelnice a poté zatleskali hráči Mohelnice.
11:40 GÓL FBC Mohelnice! 6:0
11:38 Vyloučen hráč #11 Marek Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:58 GÓL FBC Mohelnice! 5:0
09:11 Studená sprcha pro Jablunkov.
08:45 GÓL FBC Mohelnice! 4:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #29 Adam Navrátil (4:0)
08:25 GÓL FBC Mohelnice! 3:0
07:57 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #48 Tomáš Havelka, asistoval #19 Jakub Weiss (2:0)
07:57 Zápas se hraje na obě strany.
01:45 Po rychlém startu Mohelnice se ji podařilo vstřelit branku hned na začátku utkání.
01:33 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #29 Adam Navrátil (1:0)