2

1

3.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FT Sokol Praha-Břevnov 7:5pn
branky: 15. Jaroslav Macášek, 18. Viktor Beneš, 27. Radim Řiháček, 32. Jaroslav Macášek, 38. Eduard Janča, 46. Josef Světlý, N Josef Světlý - 3. Adam Pažout, 15. Miloš Poživil, 21. Jakub Milion, 23. Jonáš Volf, 35. Ondřej Daniš; rozhodčí: Daniel Fišer - Jan Chuděj; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Hrubín ? - Tomáš Pilař ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #13 Miloš Poživil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč #44 Josef Světlý a vstřelil rozhodující gól (7:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #64 Jonáš Volf , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč #79 Jakub Kovařík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #28 Ondřej Daniš a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #44 Josef Světlý z trestného střílení (6:5)
40:09 Vyloučen hráč #19 Miroslav Jahoda družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za blokování florbalky
37:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #11 Eduard Janča, asistoval #19 Viktor Beneš (5:5)
34:47 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:5
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #28 Ondřej Daniš, asistoval #21 Adam Pažout (4:5)
31:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #88 Jaroslav Macášek, asistoval #33 Radim Řiháček (4:4)
26:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #33 Radim Řiháček, asistoval #88 Jaroslav Macášek (3:4)
22:59 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #64 Jonáš Volf, asistoval #28 Ondřej Daniš (2:4)
21:57 Vyloučen hráč #19 Viktor Beneš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za blokování florbalky
20:02 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion, asistoval #28 Ondřej Daniš (2:3)
19:10 Vyloučen hráč #26 Radek Šenkypl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za vysoká florbalka
17:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #19 Viktor Beneš, asistoval #88 Jaroslav Macášek (2:2)
14:56 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #69 Miroslav Repčík (1:2)
14:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #88 Jaroslav Macášek, asistoval #79 Jakub Kovařík (1:1)
02:57 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:1
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #21 Adam Pažout, asistoval #69 Miroslav Repčík (0:1)