• 41 40:59
    2
    Adam PAŽOUT

FT Sokol Praha-Břevnov - TJ Sokol Kostomlaty n/L 1:5
branky: 23. Miloš Poživil - 2. Tomáš Říha, 28. Tomáš Říha, 36. Tomáš Říha, 38. Filip Krejčík, 39. Filip Krejčík; rozhodčí: Dominik Dolejš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1 + Tomáš Pilař 5:0 + Jakub Malínek TT + 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Lukáš Malínek ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:3
40:59 Vyloučen hráč #21 Adam Pažout družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání
38:54 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #82 Filip Krejčík, asistoval #67 Jan Kučera (1:5)
37:15 Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
37:15 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #82 Filip Krejčík, asistoval #74 Tomáš Říha (1:4)
35:15 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #74 Tomáš Říha, asistoval #18 Vítězslav Čajka (1:3)
27:36 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #74 Tomáš Říha, asistoval #19 Tomáš Novák (1:2)
25:51 Vyloučen hráč #29 Tomáš Pilař družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 5 minuty za sekání
22:31 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:1
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #9 Ondřej Rabiňák (1:1)
05:25 Vyloučen hráč #13 Jakub Malínek družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 5 minuty za neuvedení v sestavě
05:25 Vyloučen hráč #13 Jakub Malínek družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L do konce utkání - technický trest
01:08 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #74 Tomáš Říha, asistoval #67 Jan Kučera (0:1)