7:10
    Aleš HRDINA
    (Koman)

Sokol Benátky n/J - ACEMA Sparta Praha B 7:10
branky: 2. Martin Kredba, 4. Martin Kredba, 14. Štěpán Veselý, 24. Štěpán Winterling, 24. David Sluka, 28. David Sluka, 36. Tomáš Keller - 6. Jan Sobota, 12. Zdeněk Šubr, 13. Jan Sobota, 18. Aleš Hrdina, 19. Vladimír Pinc, 22. Jan Sobota, 28. Jan Sobota, 32. Jan Sobota, 36. Zdeněk Šubr, 44. Aleš Hrdina; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Marek Procházka ? - Ngoc Tiep Duong ?; po třetinách: 3:3, 3:4, 1:3
43:59 Vyloučen hráč #10 Václav Boubín družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání
43:49 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 7:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #12 Aleš Hrdina, asistoval #27 Dalibor Koman (7:10)
39:59 Timeout Sokol Benátky n/J
38:00 S přesilovou hrou domácí naložili bídně, když vyslali jedinou střelu, která mířila mimo branku hostů.
36:00 Vyloučen hráč #81 Michael Kuboš družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
36:00 První vyloučení Sparty, uvidíme jak s první přesilovou hrou domácí naloží.
35:44 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 7:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #7 Zdeněk Šubr, asistoval #23 Daniel Musil (7:9)
35:08 GÓL Sokol Benátky n/J! 7:8
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #19 Tomáš Keller, asistoval #22 Martin Kredba (7:8)
35:08 Lví řev domácího Kredby byl slyšet až ve vedlejší fabrice - Carbo, což značí jedině, Benátky snižují na 7:8
34:12 Nyní byla k vidění mexická vlna, místo diváku jí však obstaraly mantinely
32:30 Na dvojitý hattrick útočil hostující Sobota, jeho střela byla nepřesná, což nenechal bez připomínek jeho spoluhráč Svoboda.
32:05 Vyloučen hráč #98 David Sluka družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za hra rukou
31:18 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 6:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #7 Zdeněk Šubr (6:8)
30:01 O přestávce domácí Kredba řešil předchozí situaci s rozhodčím, což je u něj častý jev. O své pravdě však rozhodčího nepřesvědčíl.
27:33 Vyrovnání domácích trvalo pouhých 13 vteřin, když znovu udeřil hostující Sobota.
27:32 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 6:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Jan Sobota bez asistence (6:7)
27:19 GÓL Sokol Benátky n/J! 6:6
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #98 David Sluka, asistoval #25 Martin Keller (6:6)
23:44 GÓL Sokol Benátky n/J! 5:6
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #98 David Sluka, asistoval #71 Albert Zettel (5:6)
23:44 Snížení na rozdíl jediného gólu netrvalo vůbec dlouho. Již po 8 vteřinách od čvrtého gólu domácích snižuje David Sluka
23:36 GÓL Sokol Benátky n/J! 4:6
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #21 Štěpán Winterling, asistoval #22 Martin Kredba (4:6)
23:36 Nyní už se skóre mění, když Kredba našel Winterlinga a ten trefuje šibenici
22:58 Dalekonosná střela domáciho Kredby brankáře neohrozila, zastavila se až v chodbičce za hřištěm
21:02 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Jan Sobota z trestného střílení (3:6)
21:02 Po tvrdém faulu domacího Boubína následovalo trestné střílení, které bez problémů proměnil Jan Sobota
19:00 V druhé části trefují zařízení pouze hosté, proto svítí na tabuli skóre 3:5
18:24 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #55 Vladimír Pinc, asistoval #9 Václav Bendl (3:5)
17:05 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #12 Aleš Hrdina, asistoval #9 Václav Bendl (3:4)
13:49 GÓL Sokol Benátky n/J! 3:3
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #47 Štěpán Veselý, asistoval #10 Václav Boubín (3:3)
13:49 A je vyrovnáno - neviditelnou tečí srovnává hráč č. 47 Veselý Štěpán
12:54 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:3
12:54 Rychlý protiútok hostů zakončil střelou do šibenice hráč č. 8 Sobota Jan
12:00 Balónek drží na svých holích domácí a snaží se kombinovat, leč neuspěšně
11:17 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #7 Zdeněk Šubr, asistoval #12 Aleš Hrdina (2:2)
10:14 Vyloučen hráč #52 Václav Soukup družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za blokování florbalky
05:55 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Jan Sobota bez asistence (2:1)
03:09 GÓL Sokol Benátky n/J! 2:0
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #22 Martin Kredba, asistoval #52 Václav Soukup (2:0)
01:08 GÓL Sokol Benátky n/J! 1:0
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #22 Martin Kredba, asistoval #7 Jiří Krabs (1:0)