5:9
    Aleš STIBUREK
    (Světlý)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - SK DESPERADOS 5:9
branky: 5. Pavel Dvořák, 15. Pavel Dvořák, 30. Jaroslav Macášek, 35. Martin Blažek, 42. Aleš Stiburek - 3. David Roušal, 9. Aleš Janda, 18. Aleš Janda, 24. Radek Skalička, 25. Lukáš Nekola, 26. Jiří Jakoubek, 36. Ondřej Kozák, 37. Filip Pacan, 39. Radek Skalička; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Zajíc ? - Terezie Květoňová ?; po třetinách: 2:2, 1:4, 2:3
41:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 5:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #81 Aleš Stiburek, asistoval #44 Josef Světlý (5:9)
38:32 GÓL SK DESPERADOS! 4:9
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #30 Radek Skalička, asistoval #21 David Roušal (4:9)
36:07 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
36:07 GÓL SK DESPERADOS! 4:8
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #19 Filip Pacan bez asistence (4:8)
35:26 GÓL SK DESPERADOS! 4:7
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #23 Ondřej Kozák, asistoval #61 Jiří Jakoubek (4:7)
34:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #53 Martin Blažek, asistoval #81 Aleš Stiburek (4:6)
29:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #88 Jaroslav Macášek, asistoval #79 Jakub Kovařík (3:6)
29:32 Vyloučen hráč #32 Aleš Janda družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání
25:48 GÓL SK DESPERADOS! 2:6
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #61 Jiří Jakoubek, asistoval #23 Ondřej Kozák (2:6)
24:17 Vyloučen hráč #44 Josef Světlý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za hrubost
24:06 GÓL SK DESPERADOS! 2:5
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #21 David Roušal (2:5)
23:27 GÓL SK DESPERADOS! 2:4
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #30 Radek Skalička, asistoval #19 Filip Pacan (2:4)
17:55 GÓL SK DESPERADOS! 2:3
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #32 Aleš Janda, asistoval #61 Jiří Jakoubek (2:3)
14:59 V první třetině jsme viděli vyrovnaný zápas, možná s lehkou převahou Desperados. V závěru ale po pěkné akci srovnal zblízka Dvořák a utkání je tak otevřené. Za zmínku stojí výborné zákroky obou brankářů, když vytáhli balonek těsně na čáře.
14:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #77 Pavel Dvořák, asistoval #19 Viktor Beneš (2:2)
08:01 GÓL SK DESPERADOS! 1:2
04:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:1
02:48 GÓL SK DESPERADOS! 0:1
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #21 David Roušal, asistoval #19 Filip Pacan (0:1)