(Říha)
  • 45 44:17
    Horoměřice

TJ Sokol Kostomlaty n/L - TBC Horoměřice 6:5
branky: 3. Jakub Kaucký, 11. Tomáš Říha, 16. Vítězslav Čajka, 22. Jakub Kaucký, 26. Matěj Zeman, 45. Matěj Zeman - 6. Dan Tržil, 18. Pavel Knol, 22. Michal Pánek, 36. Tomáš Podskalský, 38. Tomáš Podskalský; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Lukáš Malínek ? - Ondřej Zuska ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:2
44:17 Timeout TBC Horoměřice
44:17 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #69 Matěj Zeman, asistoval #74 Tomáš Říha (6:5)
38:32 Trestné střílení družstva TBC Horoměřice neproměnil #6 Tomáš Podskalský.
37:19 GÓL TBC Horoměřice! 5:5
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #6 Tomáš Podskalský bez asistence (5:5)
35:41 GÓL TBC Horoměřice! 5:4
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #6 Tomáš Podskalský, asistoval #66 Richard Lučan (5:4)
25:49 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 5:3
23:52 Vyloučen hráč #9 Antonín Pertlík družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za hrubost
21:22 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #4 Jakub Kaucký, asistoval #74 Tomáš Říha (4:3)
21:11 Vyloučen hráč #84 Martin Hrycej družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
21:07 GÓL TBC Horoměřice! 3:3
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #17 Michal Pánek, asistoval #3 Michal Filippi (3:3)
19:20 Trestné střílení družstva TBC Horoměřice neproměnil #9 Antonín Pertlík.
17:47 GÓL TBC Horoměřice! 3:2
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #8 Pavel Knol, asistoval #29 Michal Kovář (3:2)
15:34 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #18 Vítězslav Čajka, asistoval #31 Lukáš Malínek (3:1)
10:09 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #74 Tomáš Říha, asistoval #19 Tomáš Novák (2:1)
05:29 Vyloučen hráč #18 Vítězslav Čajka družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za vražení zády
05:00 GÓL TBC Horoměřice! 1:1
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #13 Dan Tržil, asistoval #9 Antonín Pertlík (1:1)
02:53 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 1:0
02:28 Vyloučen hráč #20 Filip Kozák družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za špatné střídání