8:1
    Pavel HUDÍK
    (Roubíček)

FBC Žraloci Příbram - FLK Zdar Bar 8:1
branky: 2. Ervín Landauer, 7. Ervín Landauer, 21. Marek Roubíček, 22. Pavel Hudík, 29. Jakub Dvořák, 30. Pavel Hudík, 34. Marek Roubíček, 35. Pavel Hudík - 2. Petr Černý; rozhodčí: Martin Pavlík - Václav John; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristian Petřvalský ? - Martin Lepšík ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:0
34:49 Góly Roubíčka a Hudíka znamenají stav 8:1!!!
34:24 GÓL FBC Žraloci Příbram! 8:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #67 Pavel Hudík, asistoval #19 Marek Roubíček (8:1)
33:38 GÓL FBC Žraloci Příbram! 7:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #67 Pavel Hudík (7:1)
29:48 Góóóóól! Žraloci zvyšují na 6:1!!!
29:47 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:1
28:10 Po pár vlažných minutách je tu další gól Žraloků!
28:02 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #20 Jakub Dvořák, asistoval #67 Pavel Hudík (5:1)
24:10 3. třetina zahájena!
23:30 Poslední vteřiny druhé třetiny. Padne další gól?
22:45 Zdar Bar během posledních minutek vyslal několik nebezpečných střel! Šance na obou stranách. Nic není rozhodnuto.
21:12 Blesková střela Hudíka! Žraloci vedou 4:1.
21:11 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #67 Pavel Hudík, asistoval #20 Jakub Dvořák (4:1)
20:26 Domácí vstřelili další branku a dostávají se do dvoubrankového vedení.
20:25 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #6 Ervín Landauer (3:1)
17:30 Ani tato přesilovka neskončila gólem
15:30 Faul!!! Po faulu v blízkosti vlastní branky se na trestné lavici ocitá kapitán domácích Roubíček.
15:28 Vyloučen hráč #19 Marek Roubíček družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za blokování florbalky
12:34 Co asi přinese druhá třetina?
11:59 ZdarBaristi ke konci třetiny dominovali. Žraloci ztěžka popadají dech.
08:15 Žraloci svou přesilovou hru nezúročili, Nevyužitá přesilovka na straně domácích.
06:15 Vyloučen hráč #7 Jiří Spilka družstva FLK Zdar Bar na 2 minuty za sekání
06:15 A máme tu první vyloučení!!! Po krátké diskusi s rozhodčím odchází na trestnou lavci ZdarBarista s číslem 7 za sekání.
06:05 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #6 Ervín Landauer bez asistence (2:1)
04:44 Následuje několik spíše nezáživných minut. Obě strany prahnout po gólu, skóre ovšem zůstává stejné.
02:00 Svižný začátek zápasu!!!! Stav po necelých dvou minutách 1:1!
01:59 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #6 Ervín Landauer, asistoval #20 Jakub Dvořák (1:1)
01:10 GÓL FLK Zdar Bar! 0:1
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil #11 Petr Černý, asistoval #79 Jaroslav Sita (0:1)