4:5
    Vítězslav PRÁGR
    ()

PALERMO PŘÍBRAM - SK Alien Nation Černošice 4:5
branky: 12. Jiří Ureš, 24. Filip Fišer, 28. Jiří Ureš, 30. Filip Fišer - 4. Miroslav Koníček, 12. Antonín Krudenc, 14. Miroslav Koníček, 33. Lukáš Bíl, 36. Vítězslav Prágr; rozhodčí: Václav Lauda - Jana Vostrá; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Marek Schneeberg ? - Milan Janura ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:2
35:35 Timeout PALERMO PŘÍBRAM
35:35 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:5
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #5 Vítězslav Prágr bez asistence (4:5)
32:43 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #3 Lukáš Bíl, asistoval #98 Jakub Sládek (4:4)
32:29 Timeout SK Alien Nation Černošice
29:39 Vyloučen hráč #43 Zdeněk Císař družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nesportovní chování
29:39 Vyloučen hráč #6 Miroslav Koníček družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:15 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 4:3
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #9 Filip Fišer, asistoval #41 Lukáš Kuba (4:3)
27:01 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 3:3
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #21 Jiří Ureš bez asistence (3:3)
26:50 Vyloučen hráč #41 Lukáš Kuba družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání
23:57 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 2:3
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #9 Filip Fišer, asistoval #43 Zdeněk Císař (2:3)
13:05 GÓL SK Alien Nation Černošice! 1:3
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #4 Michal Janouš (1:3)
11:47 GÓL SK Alien Nation Černošice! 1:2
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #33 Antonín Krudenc, asistoval #6 Miroslav Koníček (1:2)
11:09 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 1:1
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #21 Jiří Ureš, asistoval #43 Zdeněk Císař (1:1)
03:55 GÓL SK Alien Nation Černošice! 0:1
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #33 Antonín Krudenc (0:1)