• 35 34:18
    4:11
    (Maňour)

SK Alien Nation Černošice - Tatran Střešovice C 4:11
branky: 19. Antonín Krudenc, 20. Michael Thomas Beňačka, 27. Antonín Krudenc, 29. Daniel Dvořáček - 5. Kryštof Maňour, 12. Adam Šroubek, 16. Tomáš Jančík, 25. Tomáš Jančík, 25. Kryštof Maňour, 28. Kryštof Jinek, 30. Lukáš Suchánek, 32. Matěj Horák, 32. Adam Šroubek, 33. Lukáš Suchánek, 35. Tomáš Jančík; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Přibil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Milan Janura ? - František Hašpl ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:8
34:18 GÓL Tatran Střešovice C! 4:11
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #56 Kryštof Maňour (4:11)
32:18 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za bránění ve hře
32:14 GÓL Tatran Střešovice C! 4:10
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #81 Lukáš Suchánek, asistoval #70 Adam Šroubek (4:10)
31:30 GÓL Tatran Střešovice C! 4:9
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #70 Adam Šroubek, asistoval #28 Tomáš Jančík (4:9)
31:13 GÓL Tatran Střešovice C! 4:8
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #87 Matěj Horák, asistoval #81 Lukáš Suchánek (4:8)
29:45 GÓL Tatran Střešovice C! 4:7
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #81 Lukáš Suchánek, asistoval #13 Jakub Švejkovský (4:7)
28:21 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:6
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #12 Daniel Dvořáček, asistoval #11 Martin Němec (4:6)
27:16 GÓL Tatran Střešovice C! 3:6
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #21 Kryštof Jinek, asistoval #56 Kryštof Maňour (3:6)
26:06 GÓL SK Alien Nation Černošice! 3:5
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #33 Antonín Krudenc, asistoval #3 Lukáš Bíl (3:5)
24:50 GÓL Tatran Střešovice C! 2:5
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #56 Kryštof Maňour, asistoval #21 Kryštof Jinek (2:5)
24:34 GÓL Tatran Střešovice C! 2:4
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #87 Matěj Horák (2:4)
19:30 GÓL SK Alien Nation Černošice! 2:3
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #16 Michael Thomas Beňačka bez asistence (2:3)
18:46 GÓL SK Alien Nation Černošice! 1:3
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #33 Antonín Krudenc, asistoval #20 Jakub Rindoš (1:3)
15:17 GÓL Tatran Střešovice C! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #28 Tomáš Jančík bez asistence (0:3)
11:29 GÓL Tatran Střešovice C! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #70 Adam Šroubek bez asistence (0:2)
04:40 GÓL Tatran Střešovice C! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #56 Kryštof Maňour, asistoval #28 Tomáš Jančík (0:1)