• 36 35:42
    5
    Jiří UREŠ

Tatran Střešovice C - PALERMO PŘÍBRAM 5:3
branky: 11. Lukáš Suchánek, 17. Petr Introvič, 21. Kryštof Jinek, 22. Lukáš Suchánek, 22. Jáchym Kareis - 3. Lukáš Riegel, 16. Aleš Bambas, 30. Jiří Ureš; rozhodčí: Daniel Škoula - Filip Gaberdén; vyloučení: 0 + Milan Meliš TT + 5:2 + Jiří Ureš 5; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Hugo Kalina ? - Jakub Fiala ?; po třetinách: 1:1, 4:1, 0:1
35:42 Vyloučen hráč #22 Milan Meliš družstva Tatran Střešovice C na 5 minuty za hrubost
35:42 Vyloučen hráč #22 Milan Meliš družstva Tatran Střešovice C do konce utkání - technický trest
35:42 Vyloučen hráč #21 Jiří Ureš družstva PALERMO PŘÍBRAM na 5 minuty za hrubost
34:00 Velká šance Příbrami, vše opět řeší Meliš
33:56 Vyloučen hráč #5 Roman Vršecký družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání
32:05 Fiala neskutečným zákrokem vychytal Meliše
31:47 Meliš nachází uplně volného Jančíka, ale ten prázdnou branku netrefuje
29:30 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 5:3
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #21 Jiří Ureš, asistoval #51 Michal Petrásek (5:3)
24:40 Introvič teď vystrašil Kalinu, ten ovšem ve střehu a chytá
21:48 GÓL Tatran Střešovice C! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #4 Jáchym Kareis, asistoval #15 Vojtěch Brávek (5:2)
21:48 Kareis vybombil od mantinelu a prostřeluje Fialu.
21:30 GÓL Tatran Střešovice C! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #81 Lukáš Suchánek, asistoval #92 Hugo Kalina (4:2)
20:09 GÓL Tatran Střešovice C! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #21 Kryštof Jinek, asistoval #4 Jáchym Kareis (3:2)
16:34 GÓL Tatran Střešovice C! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #25 Petr Introvič, asistoval #15 Vojtěch Brávek (2:2)
15:58 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 1:2
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #16 Aleš Bambas, asistoval #43 Zdeněk Císař (1:2)
14:23 Vyloučen hráč #21 Jiří Ureš družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání
10:50 Jínek efektní kličkou obešel 2 hráče, ale zakončit nedokázal.
10:06 GÓL Tatran Střešovice C! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #81 Lukáš Suchánek, asistoval #22 Milan Meliš (1:1)
07:11 Duo Meliš a Introvič dělá Příbramským útočníkům velké problémy.
05:05 Milan Meliš se stal diváckým tahákem dnešního dne.
02:50 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 0:1
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #91 Lukáš Riegel, asistoval #21 Jiří Ureš (0:1)