36
  • 36 35:33
    Dobříš

SK Alien Nation Černošice - TJ Sokol Dobříš 3:2
branky: 11. Vítězslav Prágr, 14. Lukáš Mayer, 22. Lukáš Mayer - 16. Vojtěch Paul, 19. Vladimír Pejla; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Milan Janura ? - Michal Kolář ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 0:0
35:33 Timeout TJ Sokol Dobříš
33:19 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kohout družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
21:53 GÓL SK Alien Nation Černošice! 3:2
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #2 Lukáš Mayer, asistoval #4 Michal Janouš (3:2)
20:49 Vyloučen hráč #14 Michal Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za bránění ve hře
18:43 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #91 Vladimír Pejla z trestného střílení (2:2)
17:05 Vyloučen hráč #25 Michael Thomas Beňačka družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání
16:58 Po nepovedené střele hráče Dobříše se ozývá hlasité: Do p*čééé
15:48 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #16 Vojtěch Paul bez asistence (2:1)
14:02 Vyloučen hráč #3 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání
13:38 GÓL SK Alien Nation Černošice! 2:0
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #2 Lukáš Mayer, asistoval #6 Miroslav Koníček (2:0)
11:52 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hrubost
10:05 GÓL SK Alien Nation Černošice! 1:0
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #5 Vítězslav Prágr, asistoval #22 David Ryvola (1:0)
08:41 Vyloučen hráč #33 Jakub Brajer družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání