2:1
    Albert ČIHÁK
    (Burda)

SK Kladno Raisins - FBC JELENI UNHOŠŤ 2:1
branky: 5. Jan Pavlík, 16. Martin Bořkovec - 36. Albert Čihák; rozhodčí: Jakub Šimek - Daniel Pešek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Petr Tlustý ? - Jaroslav Buben ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:1
35:59 Dnes jsme bohužel sledovali zápas, v němž si podala ruku bída s nouzí.... :-(
35:09 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #2 Albert Čihák, asistoval #38 David Burda (2:1)
34:04 Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
34:04 Vyloučen hráč #18 Marek Klemens družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za hra rukou
15:46 GÓL SK Kladno Raisins! 2:0
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #38 Martin Bořkovec, asistoval #25 Jakub Kožar (2:0)
13:38 Stále nenacházím slov pro toto utkání... Výkon je nemastný-neslaný od obou týmů a zatím to nevypadá na nějakou změnu.
06:00 Co k dosavadnímu průběhu zapsat... Není to nikterak zajímavá podívaná..
04:05 GÓL SK Kladno Raisins! 1:0
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #11 Jan Pavlík, asistoval #38 Martin Bořkovec (1:0)