4:5
    Jan PAVLÍK
    (Kuchař)

Sport Eden Beroun - SK Kladno Raisins 4:5
branky: 2. Marek Stýblo, 22. Adam Hozman, 27. Milan Bachan, 30. Martin Mikáska - 1. Martin Bořkovec, 5. Radoslav Hasaj, 21. Radoslav Hasaj, 29. Radoslav Hasaj, 34. Jan Pavlík; rozhodčí: Jakub Šimek - Daniel Pešek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Černý ? - Petr Tlustý ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:2
35:59 Zápas končí těsnou prohrou Berouna. Diváci děkují oběma týmům za pěknou podívanou.
35:50 Toto nebylo příjemné! Hráč hostujícího družstva se obořil na pořadatele pár sekund před koncem.
33:41 GÓL SK Kladno Raisins! 4:5
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #11 Jan Pavlík, asistoval #19 Jan Kuchař (4:5)
33:41 Dva Honzové z Kladna šanci proměnili. Eden má stále čas skóre zápasu otočit.
29:34 GÓL Sport Eden Beroun! 4:4
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #19 Martin Mikáska, asistoval #7 Lukáš Leipert (4:4)
29:34 To byla tutovka! O pár sekund později skóruje i Beroun.
29:07 Hattrick pro kladenskou osmičku.
28:58 GÓL SK Kladno Raisins! 3:4
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #8 Radoslav Hasaj, asistoval #19 Jan Kuchař (3:4)
26:22 GÓL Sport Eden Beroun! 3:3
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #88 Milan Bachan, asistoval #22 Marek Černý (3:3)
26:22 Úžasné! Branku trefuje hráč Bachan s asistencí samotného gólmana. Skvělá akce.
24:01 Jsou slyšet týmové pokřiky a to značí, že startuje poslední třetina už poměrně vypjatého utkání.
21:46 GÓL Sport Eden Beroun! 2:3
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #13 Adam Hozman, asistoval #67 Peter Pfeiffer (2:3)
21:46 Tak to je fantastické!!! Svoji první branku dnešního turnaje dává a stahuje náskok hráč s číslem 13, Adam Hozman. A pak že třináctka nosí smůlu.
20:16 GÓL SK Kladno Raisins! 1:3
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #8 Radoslav Hasaj, asistoval #38 Martin Bořkovec (1:3)
20:16 Již třetí branka v podání té samé dvojice! 8 a 38 nosí Kladnu šťěstí.
16:59 Hráč z řad kladenských rozinek taktéž končí na zemi, stačí srovnat mantinel a hra pokračuje.
15:19 Střelba hráče Resla neskončila v síti, nýbrž až za mantinelem. Hra pokračuje a napětí stále sílí.
11:59 První třetina je nyní minulostí.
08:55 Na zemi po střetu leží kapitán edenských, Lukáš Leipert, faul ovšem odpískán nebyl.
07:18 Domácí tým s přehledem ustál oslabení a je opět v plné síle.
05:18 Vyloučen hráč #71 Marek Stýblo družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání
04:03 GÓL SK Kladno Raisins! 1:2
01:12 GÓL Sport Eden Beroun! 1:1
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #71 Marek Stýblo, asistoval #19 Martin Mikáska (1:1)
01:12 To si domácí tým nenechá líbit a odpovídá vstřelenou brankou v podání hráče Stýbla.
00:35 GÓL SK Kladno Raisins! 0:1
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #38 Martin Bořkovec, asistoval #8 Radoslav Hasaj (0:1)
00:35 Gesto zmaru, brankářova hlava v dlaních. Skóre dnešního zápasu otevřel hostující tým.