Pavel PULEC
    (Prokop)
3

SK Kladno Raisins - FBC Blue Horses 1:3
branky: 12. Tomáš Bořkovec - 6. Tomáš Pichner, 11. Tomáš Leipner, 19. Pavel Pulec; rozhodčí: David Hertz - Jan Chuděj; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Tlustý 16 - Lukáš Zbránek 11; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:0
35:20 Leipner trefil jedinou hůl v cestě do prázdné branky.
34:35 Hosté jdou do hry bez brankáře.
34:30 Zbránek skvělými zákroky krotí Hrozinky.
34:00 Tlustý drží naděje Raisins, těm se čas nekompromisně krátí.
33:15 Drexler by si měl seřídit mířidla. Jak by řekli biatlonisté 'cvaknout si', další jeho střela končí vysoko nad.
32:01 Prokop mohl definitivně rozhodnout. Našel ruku Tlustého. Rychle se adaptoval po návratu z Dakaru v Saúdské Arábii.
31:35 Leipner si koleduje o trest. Musel si vyslechnout i poznámky od soupeře. Jsou to ale Blue Horses, kteří vedou.
29:41 Raisins zatlačili soupeře. Jejich závěrečný tlak přijde zřejmě co nevidět.
28:50 Mikolášek v poklusu utíká borcům, kteří by mu klidně každý, vzhledem k jejich věku, mohl dělat tátu.
28:02 Leipner zkusil svůj pověstný freestyle, rozhodčí mu ale pískli sekání. Hrát budou Raisins
27:55 V klidu teď Blue Horses drží míček. Utkání mají zatím plně pod kontrolou.
27:17 Proti přízemní střele Bořkovce skvěle zmenšil úhel Zbránek a míček vyrazil.
25:59 Štiller se stihl vrátit a překazil útok Hrozinek.
25:35 Blue Horses nyní uklidňují hru s míčkem na vlastní polovině.
24:50 Leipner hledal před brankou Pichnera, ten i přes jeho třímetrové rozpětí včetně hole na míček nedosáhl.
22:40 Šermovaná před brankou Raisins by se hodila spíše do muzikálu Tři mušketýři než na florbalové hřiště.
22:15 Malý bek Modrých Koní přišel s razantní odpovědí u mantinelu.
21:58 Švojgra na polovině hřiště podrazili. Blue Horses mají míček a rozehru.
21:07 Na druhé straně musel k zemi Zbránek, zakročil helmou.
20:55 Macík z otočky prověřil Tlustého.
20:30 Prokop podstoupil v rohu souboj a vybojoval faul pro svůj tým.
19:54 Drexler se pokusil překvapit, ohrozil ale spíše vesmírnou družici než branku Raisins.
18:55 Raisins ukazují, že jsou nepříjemným soupeřem pro Horses. Ti si totiž moc neví rady s jejich obranou formací.
18:10 Trošky chaosu ve hře využil Prokop, který vybojoval míček pro Pulce a obránce propálil vše, co mu stálo v cestě včetně brankáře.
18:07 GÓL FBC Blue Horses! 1:3
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil #67 Pavel Pulec, asistoval #20 Stanislav Prokop (1:3)
16:23 Macíkova nepřesná přihrávka. Poté ale zkušený centr napravil chybu a zneškodnil přečíslení.
15:48 Malinko se začíná přitvrzovat. Přibývá osobních soubojů.
14:01 Kuchař se vrací zpátky na hřiště.
13:52 Moc času na využití už nezbývá.
13:30 Další končí zablokována.
13:17 Pulcova přízemní střela míří tentokrát vedle.
12:52 Raisins se osvobozují alespoň na pár sekund vyhozením míčku.
12:20 Krásná střela Pulce skončila na rameni Tlustého.
12:01 Vyloučen hráč #19 Jan Kuchař družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za vysoká florbalka
11:19 GÓL SK Kladno Raisins! 1:2
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #97 Tomáš Bořkovec, asistoval #12 Miroslav Kožušník (1:2)
10:42 GÓL FBC Blue Horses! 0:2
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #69 Tomáš Pichner (0:2)
10:16 Bez problémů Raisins oslabení.
09:16 Minuta z dvojnásobné přesiolvky pryč a Tlustý nemusel ještě zasahovat.
08:16 Vyloučen hráč #21 Jiří Blecha družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za sekání
08:16 Vyloučen hráč #18 Marek Klemens družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:50 Horses se uklidnili vedoucí brankou a na jejich hře je to vidět.
06:21 Také Zbránek si osahal již míček, i když ramenem.
05:50 Leisch lehkou žabičkou našel Pichnera, který jen lehce usměrnil míček k tyči. Blue Horses se ujímají vedení.
05:47 GÓL FBC Blue Horses! 0:1
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil #69 Tomáš Pichner, asistoval #23 Jiří Leisch (0:1)
04:15 Drexler se jako první dostal ke střele. Našel ruku gólmana.
03:20 Souhra bekhendů. Prokop vyslal Macíka, ten zamířil do rohu místo do branky.
03:01 Hra má spád, zatím se hraje bez přerušení.
02:21 Leipner hledal Pichnera. Jeho zásilka ale nebyla doručena.
01:55 Menší závar před Zbránkem. Gólman Koní nemusel zasahovat.
01:20 Švojgr s Mikoláškem se snaží něco vymyslet, ale zatím marně.
00:50 Raisins se zmocnili míčku a prakticky ho pořadatelskému týmu nepůjčili.