• 36 35:26
    8:3
    (Turek)

FAT PIPE Traverza Mukařov B - FBC Blue Horses 8:3
branky: 1. Jan Pudich, 3. Jakub Votruba, 3. Karel Štipka, 10. Zdeněk Holický, 21. František Štiller, 33. Jan Pudich, 35. Jan Pudich, 36. Karel Štipka - 19. Tomáš Pichner, 26. Jaroslav Macík, 34. Filip Švojgr; rozhodčí: Jakub Kubašovský - René Gabesam; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Tomáš Obrtlík ? - Lukáš Zbránek ?; po třetinách: 4:0, 1:1, 3:2
35:26 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 8:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #23 Karel Štipka, asistoval #12 Michal Turek (8:3)
34:46 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 7:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #93 Tadeáš Velechovský (7:3)
34:28 Vyloučen hráč #20 Stanislav Prokop družstva FBC Blue Horses na 2 minuty za blokování florbalky
33:55 GÓL FBC Blue Horses! 6:3
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil #13 Filip Švojgr bez asistence (6:3)
32:02 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 6:2
25:53 GÓL FBC Blue Horses! 5:2
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil #22 Jaroslav Macík, asistoval #20 Stanislav Prokop (5:2)
20:34 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 5:1
Vlastní branku družstva FBC Blue Horses vstřelil #48 František Štiller (5:1)
18:53 GÓL FBC Blue Horses! 4:1
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil #69 Tomáš Pichner, asistoval #14 Tomáš Leipner (4:1)
09:37 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 4:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #2 Zdeněk Holický, asistoval #13 Jakub Votruba (4:0)
02:55 Znalost zdejší haly využívají bratři Štipkové a Traverza vede už o tři góly!
02:54 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 3:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #23 Karel Štipka, asistoval #61 Robert Štipka (3:0)
02:19 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #13 Jakub Votruba, asistoval #93 Tadeáš Velechovský (2:0)
00:09 Rychlé vedení Traverzy.
00:08 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 1:0