7:3
    František VELINGER
    (Kožar)

SK Kladno Raisins - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C 7:3
branky: 8. Miroslav Kožušník, 11. Jakub Kožar, 21. Tomáš Bořkovec, 21. Miroslav Kožušník, 22. Radoslav Hasaj, 24. Jan Pavlík, 33. František Velinger - 4. Jan Podhorník, 13. Martin Eliáš, 22. Patrik Vavruška; rozhodčí: Filip Bollardt - Milan Baloun; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Tlustý ? - Carolina Casado ?; po třetinách: 2:1, 4:2, 1:0
33:00 Hořká premiéra pro Franze...
32:49 GÓL SK Kladno Raisins! 7:3
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #77 František Velinger, asistoval #25 Jakub Kožar (7:3)
27:36 Křikava trestuhodně nad
25:10 Vyloučen hráč #3 Lukáš Jirásek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za sekání
24:01 Pohroma zde pro fanoušky v hale, Franz v teplákovce :-(
23:45 GÓL SK Kladno Raisins! 6:3
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #11 Jan Pavlík, asistoval #12 Miroslav Kožušník (6:3)
23:45 Pavlík našel místo u přední tyčky a zvyšuje vedení Kladna. U tohoto gólu již Franz nebyl.
21:58 GÓL SK Kladno Raisins! 5:3
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #8 Radoslav Hasaj, asistoval #12 Miroslav Kožušník (5:3)
21:52 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 4:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #91 Patrik Vavruška bez asistence (4:3)
21:42 Další velká šance pro Franze! Bohužel ani na tentokrát nedokázal dostat balonek za záda brankáře Kladna!
20:58 GÓL SK Kladno Raisins! 4:2
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #12 Miroslav Kožušník, asistoval #11 Jan Pavlík (4:2)
20:58 Pěkný gól Kožušníka, bohužel pro všechny fanoušky zde v hale, na hřišti byl i jejich miláček...
20:07 GÓL SK Kladno Raisins! 3:2
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #97 Tomáš Bořkovec, asistoval #64 Pavel Henzelín (3:2)
20:07 Hanzelín pěkně našel před bránou Bořkovce, který překlápí vedení na stranu Kladna
19:02 Clemens prověřil brankářku Králováku
17:30 Další šance pro TBC a znova v čele Brabec!
17:01 Pavlík těsně vedle
14:00 Pěkná akce TBC končí obětavým zákrokem hráč č. 3 z Kladna!
12:25 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 2:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #11 Martin Eliáš z trestného střílení (2:2)
12:25 Trestné střílení pro TBC, diváci v hale chtěli Franze, ale nakonec jel Eliáš a ten z přehledem proměnil.
12:01 První část tohoto utkání nám přinesla vyrovnanou hru s šancemi na obou stranách, avšak fanoušci tady v hale mají o 'svém' týmu jasno - je o TBC Králův Dvůr!
10:47 GÓL SK Kladno Raisins! 2:1
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #25 Jakub Kožar, asistoval #64 Pavel Henzelín (2:1)
09:55 Vyloučen hráč #60 Lukáš Brabec družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za hrubost
09:55 Vyloučen hráč #63 Petr Tlustý družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za hrubost
09:55 Teď mohla být radost u týmu TBC ještě větší,když Franz běžel sám na brankáře Kladna,ten výborně nadvakrát zasáhl. Následovala mela,kdy byl sám Franz vyloučen. Nebyl sám, Ten samý trest dostal i brankář Kladna.
07:18 GÓL SK Kladno Raisins! 1:1
06:10 Obrovská šance hráče #60 Franze, kdy jen tak tak minul balonek před bránou, škoda
03:40 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 0:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #80 Jan Podhorník bez asistence (0:1)
03:22 Vyloučen hráč #19 Jan Kuchař družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za hrubost
00:01 Zdravíme všechny čtenáře tohoto zápisu, tento zápas je speciální pro hráče TBC č. 60 Lukáše 'Franze' Brabce,který ještě před pár lety nosil kobyliský dres.