3:9
    Ondřej ČECH
    (Kubík)

FBC VŠTJ Ekonom Praha - Orka Čelákovice B 3:9
branky: 8. Martin Brodík, 21. Jan Daněček, 32. Martin Brodík - 6. Jan Mitka, 19. Lukáš Kubík, 28. Tomáš Sadil, 31. Václav Kramel, 32. Jan Mitka, 33. Jan Sedlák, 35. Jan Mitka, 36. Václav Kramel, 36. Ondřej Čech; rozhodčí: Daniel Přibil - Tomáš Joska; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 1; zásahy brankářů: Martin Ziba ? - Jiří Marvan ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:7
35:43 GÓL Orka Čelákovice B! 3:9
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 Ondřej Čech, asistoval #57 Lukáš Kubík (3:9)
35:36 GÓL Orka Čelákovice B! 3:8
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #13 Tomáš Pezl (3:8)
34:26 GÓL Orka Čelákovice B! 3:7
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #50 Jan Mitka, asistoval #57 Lukáš Kubík (3:7)
32:50 GÓL Orka Čelákovice B! 3:6
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #29 Jan Sedlák bez asistence (3:6)
31:19 GÓL Orka Čelákovice B! 3:5
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #50 Jan Mitka, asistoval #29 Jan Sedlák (3:5)
31:05 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 3:4
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #16 Martin Brodík, asistoval #4 Marek Halas (3:4)
30:57 GÓL Orka Čelákovice B! 2:4
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #81 Tomáš Sadil (2:4)
27:57 GÓL Orka Čelákovice B! 2:3
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #81 Tomáš Sadil, asistoval #68 Matěj Čech (2:3)
27:57 Znáte to místo v brance kam se vejde pouze míček? Tak přesně tam hráč hostí umístil svou střelu.
24:32 Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za bránění ve hře
20:58 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 2:2
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #17 Jan Daněček, asistoval #16 Martin Brodík (2:2)
18:19 GÓL Orka Čelákovice B! 1:2
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #57 Lukáš Kubík, asistoval #29 Jan Sedlák (1:2)
17:19 Vyloučen hráč #96 Radim Fildán družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za hrubost
08:56 Vyloučen hráč #96 Radim Fildán družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání
07:03 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 1:1
05:23 GÓL Orka Čelákovice B! 0:1