• 35 34:27
    4:10
    (Horák)

ASI Torza Sorry - FBC Pitbulls Kolín B 4:10
branky: 5. Šimon Šlemr, 17. Jan Buchta, 21. Jan Buchta, 21. Pavel Doubek - 3. Tomáš Kukal, 5. Petr Cícha, 6. Petr Cícha, 11. Chi Kiet Tran, 13. Petr Cícha, 19. David Horák, 20. Marek Vácha, 27. Petr Cícha, 29. Marek Reithar, 35. Marek Reithar; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Žitník ? - Martin Loužil ?; po třetinách: 1:4, 3:3, 0:3
34:27 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 4:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #94 David Horák (4:10)
33:39 Vyloučen hráč #3 Šimon Šlemr družstva ASI Torza Sorry na 2 minuty za sekání
28:58 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 4:9
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #75 Marek Reithar z trestného střílení (4:9)
26:49 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 4:8
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #7 Petr Cícha, asistoval #10 Chi Kiet Tran (4:8)
20:35 GÓL ASI Torza Sorry! 4:7
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil #8 Pavel Doubek, asistoval #3 Šimon Šlemr (4:7)
20:20 GÓL ASI Torza Sorry! 3:7
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil #6 Jan Buchta bez asistence (3:7)
19:56 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 2:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #13 Marek Vácha, asistoval #66 Tomáš Humpolák (2:7)
18:18 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 2:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #94 David Horák, asistoval #88 Tomáš Kukal (2:6)
17:55 Torzu žene nově vstřelený gól ke stále nadějnějším akcím.
16:54 GÓL ASI Torza Sorry! 2:5
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil #6 Jan Buchta, asistoval #4 Martin Hovořák (2:5)
14:17 Do střeleckého postavení se dostal Vilém Svoboda za Torzu. Ale ani tento zkušený hráč nedokázal prorazit gólmana Pitbulls.
12:33 Hrač č. 6 z Torzy se snažil odpovědět na rychlý gól Pitbulls, jeho střelu však brankář vyrazil za mantinely.
12:09 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 1:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #7 Petr Cícha, asistoval #75 Marek Reithar (1:5)
10:48 Tento gól si brankář možná bude trochu vyčítat, málem se mu podařilo míček vyrazit, bohužel mu spadl i přes veškerou snahu do branky. Ale i takové góly ve florbale padají.
10:37 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 1:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #10 Chi Kiet Tran, asistoval #19 Trong Le Xuan (1:4)
09:40 Hráč Doubek z Torzy brilantní kličkou zmátl dva protihráče najednou. Bohužel už jeho spoluhráči této výhody nedokázali využít a nedostali se ke střele.
08:10 Torza je opět v plném počtu a zvládá lépe nátlak Pitbulls.
07:45 A vytrvalost se jim vyplácí a dostávají se s převzatým míčkem na polovinu Pitbulls, kde získávají i výhodu.
07:21 Torza se však nenechává vyvést z míry a pevně drží pozice na středu, aby soupeř nemohl míček protlačit.
06:42 Pitbulls zůstávají jistě na míčku a snaží se přečíslit protihráče.
06:05 Vyloučen hráč #20 Josef Němeček družstva ASI Torza Sorry na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
05:58 Výhoda pro Pitbulls, nešťastně neproměněná do prázdné branky
05:48 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 1:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #7 Petr Cícha, asistoval #88 Tomáš Kukal (1:3)
04:32 GÓL ASI Torza Sorry! 1:2
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil #3 Šimon Šlemr, asistoval #4 Martin Hovořák (1:2)
04:20 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 0:2
04:09 Málem další gól do branky Torzy, díky šťastné teči hostů však letěl míček mimo hrací plochu.
03:18 Pěkná akce Pitbulls, hráč však trefil pouze horní tyčku. Stále hrají v oslabení.
02:57 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 0:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #86 Patrik Mrázek (0:1)
02:39 Domácí se dostali do pěkné akce, když 8 mířila za brankáře, ten se však dokázal rychle přesunout a střelu vykrýt.
01:56 Vyloučen hráč #26 Dominik Tvrdý družstva FBC Pitbulls Kolín B na 2 minuty za hra rukou
01:53 Neodpouští se žádná chyba, po každé následuje protiútok soupeře a to z obou stran.