• 34 33:49
    3:5
    (Vlček)

FbK 1996 Příbram - Prague Tigers D 3:5
branky: 27. Jaroslav Skácel, 31. Martin Sičár, 34. Jaroslav Skácel - 3. Tomáš František Kašpar, 10. David Raffay, 11. Tomáš Táborský, 18. Andrej Svatoš, 28. Tomáš Novotný; rozhodčí: Filip Oberta - Jan Husák; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kamil Netušil ? - Alexandr Ščiklin ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 3:1
33:49 GÓL FbK 1996 Příbram! 3:5
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #11 Jaroslav Skácel, asistoval #4 Jaroslav Vlček (3:5)
31:37 Vyloučen hráč #14 Michal Doležal družstva Prague Tigers D na 2 minuty za sekání
30:57 GÓL FbK 1996 Příbram! 2:5
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #16 Martin Sičár, asistoval #15 Petr Jačka (2:5)
30:57 Krásná kombinace příbramských znamená snížení stavu.
27:25 GÓL Prague Tigers D! 1:5
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #87 Tomáš Novotný, asistoval #90 Tomáš František Kašpar (1:5)
27:25 Tak nebyla.. Tygři si berou povedenou souhrou v přesilovce zpět čtyřbrankový náskok.
26:38 GÓL FbK 1996 Příbram! 1:4
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil #11 Jaroslav Skácel, asistoval #3 Tomáš Skácel (1:4)
26:38 A Příbram nepřestává dál překvapovat, nechala si vyloučit hráče a sama v oslabení skórovala. Že by tohle byla ta správná taktika?
25:49 Vyloučen hráč #6 Martin Ondráček družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání
25:41 Příbram přišla s odvážnou taktikou do 3. třetiny, kdy nechává stabilně jednoho hráče na půlce soupeře. Málem se jim to vyplatilo, ale gólman hostí vytáhnul luxusní zákrok.
23:59 Druhá část je za námi. Sportovně byla horší než ta první, ale jak poznamenal hráč domácích číslo 3, výsledkové zlepšení na straně Příbrami tam je! Je potřeba se radovat i z maličkostí..
22:34 Hráč Příbrami Vlček se nyní na vlastní kůži přesvědčil, že gól z mínusového úhlu padne opravdu jen občas.. alespoň jsme registrovali po delší odmlce domácí na polovině soupeře.
20:22 Minuta úsměvných momentů na obou stranách. Začínají se kupit nepřesnosti.
17:55 GÓL Prague Tigers D! 0:4
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 Andrej Svatoš, asistoval #27 Tomáš Táborský (0:4)
17:55 Konečně střela a gól. Dvojici Svatoš - Táborský se daří.
17:17 Nuda na hřišti. Tygři své útoky buď zbytečně překombinují, nebo se utopí ve svých kličkách.
11:59 První třetina je za námi, Tygři v poklidu kráčí za vítězstvím. Ubrali na rychlosti a florbalem se baví. Hráči Příbrami těžce oddychují a vymýšlí, jak se dostat soupeři pod kůži.
10:13 GÓL Prague Tigers D! 0:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #27 Tomáš Táborský, asistoval #23 Andrej Svatoš (0:3)
10:13 Jako by nás hráči Tygrů slyšeli a v rychlém sledu nasypali 2 branky. Příznivci ofenzivního florbalu si nyní přijdou na své.
09:54 GÓL Prague Tigers D! 0:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #12 David Raffay, asistoval #14 Michal Doležal (0:2)
09:29 Vyloučen hráč #16 Martin Sičár družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání
09:29 Martin Sičár si teď spletl florbal s dřevorubeckým sportem a po zásluze odchazí na trestnou.
08:00 Příznivci drobného gamblu, kteří si vsadili over v tomto zápase, začínají být pomalu nervózní. Co se stalo s Tygry?
06:56 Na hřišti se toho moc neděje, na klávesnici našeho počítače začíná pomalu sedat prach.
02:56 GÓL Prague Tigers D! 0:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #90 Tomáš František Kašpar, asistoval #14 Michal Doležal (0:1)
02:56 Tak jsme to zakřikli, Tigers si v poklidu dokráčeli pro první gól.
02:37 Čeká nás další na góly bohatý zápas? Příbram se v začátku drží, Tigers zatím hrají na půl plynu.
00:51 Vyloučen hráč #48 Ondřej Tichý družstva Prague Tigers D na 2 minuty za blokování florbalky