vyloučení do konce utkání 3
  • 36 35:51
    5

J.B.M. Praha - FBC YOUNG BOYS 1:3
branky: 33. Jan Rotta - 2. David Václavík, 16. Jakub Mráz, 26. Tomáš Pažout; rozhodčí: Dominik Dolejš - Šimon Dubský; vyloučení: 4 + Jan Egem 5 + Radovan Doležel + 5:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Havrda ? - Kryštof Petr ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:1
35:51 Vyloučen hráč #14 Radovan Doležel družstva J.B.M. Praha na 5 minuty za nesportovní chování
35:51 Vyloučen hráč #14 Radovan Doležel družstva J.B.M. Praha do konce utkání
34:20 Timeout J.B.M. Praha
32:49 GÓL J.B.M. Praha! 1:3
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #17 Jan Rotta, asistoval #76 Jakub Rokos (1:3)
26:18 Vyloučen hráč #69 Adam Sojka družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za hra rukou
25:50 GÓL FBC YOUNG BOYS! 0:3
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #26 Tomáš Pažout bez asistence (0:3)
25:50 Další potrestání kázeňského přestupku J.M.B. a Young Boys kráčí za vítězství.
25:35 Vyloučen hráč #26 Jan Bezpalec družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za sekání
23:59 Druhá třetina za námi, gólů nám po ranní explozi ubylo, zato vyhrocených situací na hřišti je více než dost. Máme se ve třetí periodě na co těšit.
22:37 Vyloučen hráč #17 Jan Rotta družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za nesportovní chování
20:56 Ubráněná přesilovka 5 na 3. To by mohlo J.M.B. nakopnout. Že by Csaplárova past?
19:47 I ve třech hráčích na hřišti se J.M.B. dostalo do samostatného nájezdu, střela skončila mimo.
18:56 Vyloučen hráč #26 Jan Bezpalec družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za nesportovní chování
15:42 GÓL FBC YOUNG BOYS! 0:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #27 Jakub Mráz, asistoval #91 Karel Mudruňka (0:2)
15:42 Přesilovka 5 na 3 využita.. sice neortodoxně střelou z půlky, ale i to se počítá.
15:17 Vyloučen hráč #4 Jan Egem družstva J.B.M. Praha na 5 minuty za hrubost
15:17 Na hřišti se nám přiostřilo. Dva hráči J.M.B. se nám vyfaulovali na hráči č. 78 Kryštofu Rosmannovi. Pokud chtějí dnes uspět, měli by se faulů vyvarovat.
14:19 Vyloučen hráč #16 Martin Rotta družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za hrubost
11:59 Po první třetině. 1:0 pro mladé chlapce. Nutno podotknout, že starší chlapci z J.B.M. se zatím drží více než obstojně.
04:55 Krásný zákrok brankáře domácích. Young Boys již pomalu slavili, ale Jakub Havrda byl proti.
01:46 GÓL FBC YOUNG BOYS! 0:1
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #7 David Václavík, asistoval #47 Tomáš Novotný (0:1)
01:46 Krásný gól mladých chlapců. Rychle rozehraná standardka a gól z první do prázdné branky.
00:01 J.M.B. vs Young Boys... tenhle zápas nemá předem jasného favorita. Uvidíme, co nám následující minuty přinesou..