6:2
    Jakub ZUMAN
    (Labský)

Šneci z Pěšin - FBC Hamsters Vysočany 6:2
branky: 1. Jakub Zuman, 9. Jakub Zuman, 10. David Suchánek, 24. Jakub Mikeš, 34. Michael Rendl, 36. Jakub Zuman - 20. Lukáš Hron, 30. Marek Netočný; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Martin Klán; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Matěj Pálka ? - Pavel Bartůněk ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:1
35:45 GÓL Šneci z Pěšin! 6:2
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #12 Vladimír Labský (6:2)
33:39 GÓL Šneci z Pěšin! 5:2
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #28 Michael Rendl, asistoval #40 Mikuláš Klíč (5:2)
32:57 Timeout FBC Hamsters Vysočany
32:52 Vyloučen hráč #9 Marek Netočný družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za hra na zemi
29:38 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 4:2
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #9 Marek Netočný bez asistence (4:2)
23:02 GÓL Šneci z Pěšin! 4:1
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #69 Jakub Mikeš, asistoval #53 Jakub Zuman (4:1)
21:04 Vyloučen hráč #42 Vítězslav Princ družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za sekání
19:51 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 3:1
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #34 Lukáš Hron, asistoval #9 Marek Netočný (3:1)
13:10 Vyloučen hráč #72 Pavel Bartůněk družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za hra na zemi
09:02 GÓL Šneci z Pěšin! 3:0
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #27 David Suchánek, asistoval #28 Michael Rendl (3:0)
08:38 GÓL Šneci z Pěšin! 2:0
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #27 David Suchánek (2:0)
06:47 Vyloučen hráč #84 Čestmír Brousil družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za sekání
00:56 GÓL Šneci z Pěšin! 1:0
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #28 Michael Rendl (1:0)