1:3
    David BLABOLIL
    (Tesař)

Florbal Neratovice B - FBC RIPPERS Praha 1:3
branky: 35. David Blabolil - 8. Roman Kratochvíl, 14. Jan Kostohryz, 23. Roman Kratochvíl; rozhodčí: Lukáš Baloun - Josef Kubát; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Tomáš Neckář ? - Martin Král ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:0
34:48 GÓL Florbal Neratovice B! 1:3
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #47 David Blabolil, asistoval #44 Jaroslav Tesař (1:3)
34:48 Tak přece jenom se to podařilo, ale už to na vítězství stačit nebude.Nebo ano ?
33:32 Timeout FBC RIPPERS Praha
33:32 Vyloučen hráč #80 Jan Šulc družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za sekání
31:43 Vyloučen hráč #8 Ondřej Pirunčík družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za sekání
31:43 Využijí tuto přesilovku Neratovice ?
30:36 Neratovice střílí, ale všechno léta kolem branky.
27:25 Neratovice jsou v mírném tlaku, ale stále se jim nedaří vsítit branku.
23:59 V této třetině měli Rippers převahu a dokázali skórovat dvakrát.Dokáží ještě Neratovice zvrátit vývoj zápasu?
22:01 GÓL FBC RIPPERS Praha! 0:3
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil #21 Roman Kratochvíl, asistoval #10 Lukáš Stoupa (0:3)
21:32 Neratovice se snaží vzchopit, ale nedaří se jim to.
19:22 Brankář Neratovic má skvělé zákroky a zatím dává naději svému týmu.
17:44 Rippers mají velké šance, ale nedaří se je proměnit.
16:41 Vyloučen hráč #11 Jiří Kliner družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za sekání
13:05 GÓL FBC RIPPERS Praha! 0:2
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil #26 Jan Kostohryz, asistoval #66 Rudolf Javořík (0:2)
11:59 Tato třetina nám přinesla jen jeden gól. Uvidíme co nám přinese druhá část.
11:29 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Görög družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za hra na zemi
07:43 GÓL FBC RIPPERS Praha! 0:1
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil #21 Roman Kratochvíl, asistoval #66 Rudolf Javořík (0:1)
07:43 A máme tu otevření skóre tohoto zápasu.
06:48 Zatím velmi vyrovnaný, plný zápas,který je plný nepřesností.