Martina NAVRKALOVÁ
  • 36 35:10
    FBC Příbram

TJ Lokomotiva Rakovník - FBC Žraloci Příbram 2:3
branky: 21. Alžběta Pyskatá, 25. Kateřina Kovářová - 13. Ema Davidová, 25. Kristýna Lukešová, 32. Lucie Novotná; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Veronika Třísková ? - Dominika Ježková ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:2
35:59 Děkujeme za sledování onlinu, těším se na vás při dalších zápasech, přejeme hezký den:-)
35:58 Vyloučen hráč #76 Martina Navrkalová družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za sekání
35:10 Timeout FBC Žraloci Příbram
34:15 Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
31:44 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #10 Lucie Novotná, asistoval #4 Jana Krátká (2:3)
30:59 Třísková opět zalepila bránu, tempo se začíná stupňovat
30:56 Odposlechnuto z tribuny, fanoušci požadují dotlačení míčku i s gólmanem
29:53 Natka Procházková neskutečně kličkuje mezi Žralokama
27:30 Hostující tým hraje zase v plném počtu
27:10 Utkání sleduje neskutečných 25 diváků, děkujeme
26:46 Novotná posekala a má to za dvě minuty, pro fajnšmekry: toto vyloučení se značí kódem 901
25:18 Vyloučen hráč #10 Lucie Novotná družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
24:35 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 2:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #5 Kateřina Kovářová, asistoval #91 Anna Kasíková (2:2)
24:18 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #69 Kristýna Lukešová, asistoval #20 Nikola Vokurková (1:2)
24:01 Úvodní buly pro domácí
24:00 Bojové porady obou týmů na střídačkách, co vymyslí toť otázkou. Co však můžeme říci, že zápas se hraje ve vysokém tempu a hráčky si navzájem nic nedarují. Pohodlně se prosím posaďte, začíná 3. třetina.
21:15 Střela od Holanové, Procházkové a Veverkové gólem zase nekončí
21:10 Rakovnické hráčky předvedly velkou míre sebeobětování, do střely si tvrdě lehla Holíková a hned druhým blokem se předvedla Nezbedová
20:38 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 1:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #13 Alžběta Pyskatá, asistoval #14 Tereza Nezbedová (1:1)
20:10 Závar před Příbramskou bránou, akce opět nekončí golem
19:20 Rakovnický tým pressuje Příbram
18:02 Nebezpečí hrozí i u pořadatelského stolku
17:20 Příbramská hráčka přestřelila bránu, situace se však přenáší na druhou polovinu hřiště, kde Procházková netrefuje bránu.
14:30 Coach domácích motivuje své svěřenkyně
12:43 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #5 Ema Davidová, asistoval #29 Anna Davidová (0:1)
12:36 Třísková předvedla zákrok alá chobotnice a vytěsnila tak míček z brány
11:55 Z Příbramské střídačky se ozývá jasný signál: Full press, Rakovnické hráčky však míček udržely
09:40 Nezbedová na Kovářovou, Kovářová zpět na Nezbedovou, a tak dále, že to ani nestíhám psát
08:20 Neprostupná zeď Navrkalová nepustila útočící hráčku
07:12 Kasíková rozdala pár čistých hitů a tím vybojovala míček
05:20 Žraloci vstřelili gól, pro postavení útočící hráčky v brankovišti, gól nebyl uznán
02:06 Rakovnický expres číslo 12 nabrala kurz Rakovník-Příbram, o míček však přišla
02:00 Tribuny se plynule plní, zápas se však hraje ve vlažném tempu
00:02 Uvodní buly, vyhrála nezbedová
00:01 Vítáme vás, u našeho druhého zápasu Rakovnických žen