• 34 33:11
    2
    Apolena POLÁKOVÁ

FBK FatPipe Vosy Praha - TJ Lokomotiva Rakovník 1:6
branky: 21. Karolína Kepertová - 2. Alžběta Pyskatá, 4. Alžběta Pyskatá, 5. Alžběta Pyskatá, 7. Kateřina Veverková, 17. Kateřina Kovářová, 32. Tereza Nezbedová; rozhodčí: Tomáš Procházka - Tomáš Vacek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Veronika Křížová 22 - Veronika Třísková 9; po třetinách: 0:4, 1:1, 0:1
33:11 Vyloučen hráč #93 Apolena Poláková družstva FBK FatPipe Vosy Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:11 Poláková si spletla florbal z wrestlingem a nevybíravým zákrokem sestřelila brankářku soupeře.
31:22 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 1:6
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #14 Tereza Nezbedová, asistoval #16 Kateřina Veverková (1:6)
30:04 Máme tu první zranění.Hráčka s číslem 84 má rozseklý ret.
23:00 Křížová by si zasloužila zlatý pohár za nejlepšího golmana ČR.
21:54 Toušková se do toho opřela až Matouškové odlétla florbalka.
20:22 GÓL FBK FatPipe Vosy Praha! 1:5
Branku družstva FBK FatPipe Vosy Praha vstřelil #9 Karolína Kepertová, asistoval #96 Denisa Matoušková (1:5)
20:22 Karolína Kepertová vstřeluje nádherný gól.
18:58 t Kepertová Karolína bojuje jako lev.
16:33 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 0:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #5 Kateřina Kovářová, asistoval #76 Martina Navrkalová (0:5)
16:33 Kateřina Kovářová tam poslala krásnou střelu.
10:47 Vyloučen hráč #5 Kateřina Kovářová družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:04 Krásná dorážka Kateřiny Veverkové!
06:03 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 0:4
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #16 Kateřina Veverková, asistoval #12 Natálie Procházková (0:4)
04:32 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 0:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #13 Alžběta Pyskatá, asistoval #77 Kateřina Holíková (0:3)
04:32 Hattrick za 4 minuty, dobrý výkon!
03:37 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 0:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #13 Alžběta Pyskatá, asistoval #5 Kateřina Kovářová (0:2)
03:37 Krásně umístěná střela Brabcové
01:03 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 0:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #13 Alžběta Pyskatá, asistoval #76 Martina Navrkalová (0:1)
01:03 Brabcová dorazila střelu do prázdné brány Navrkalové.