36
  • 36 35:01
    Rokycany

TJ Lokomotiva Rakovník - FBC ROKYCANY 1:0
branky: 26. Kateřina Kovářová; rozhodčí: Vladimír Hájek - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Veronika Třísková ? - Tereza Brejchová ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:0
35:46 Málem se jim tento krok nevyplatil! Hráčka Rakovníku však minula prádnou svatyni.
35:05 Hráčky Rokycan sázejí všechno na jednu kartu. Odvolávají brankáře a povolávají 6, bojovníka do pole.
35:01 Timeout FBC ROKYCANY
25:01 Hráčky Rakovníku vtrhly do útočného pásma stejně jako vojska Varšavské smlouvy do Československa roku 1968. Těží ze své invaze a střílí první branku zápasu.
25:00 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 1:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #5 Kateřina Kovářová, asistoval #14 Tereza Nezbedová (1:0)
23:36 Hra je zatím stejně záživná jako šachový turnaj přípravek.
11:23 Hráčka Šímová prořízla ticho brutálí sekerou za kterou je od rozhodčího odměněna 2 minutovým trestem.
11:22 Vyloučen hráč #21 Simona Šímová družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
10:26 Zatím nejatraktivější částí zápasu byl moment, kdy baloek trefil rozhodčího do prostoru hýžďového svalu.
08:38 Hra se přelévá ze strany a stranu. Střelu z půlky střídá faul. Oba týmy se snaží, ale zatím marně.