(Hotovcová)
  • 36 35:36
    Butchis

Floor Maniacs Mělník - FC Bučis Team 3:2
branky: 3. Kateřina Kroupová, 5. Eva Černá, 35. Kateřina Kroupová - 6. Tereza Hotovcová, 36. Gabriela Merhoutová; rozhodčí: Jan Paleček - Jan Šotola; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Vojtěchovská ? - Tereza Langová ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 1:1
35:59 Díky naplánované taktice mělnické ženy slaví první vítězství v této sezóně. Gratulujeme a děkujeme soupeřkám za fair play.
35:36 Timeout FC Bučis Team
35:36 GÓL FC Bučis Team! 3:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #21 Gabriela Merhoutová, asistoval #17 Tereza Hotovcová (3:2)
34:13 GÓL Floor Maniacs Mělník ! 3:1
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #11 Kateřina Kroupová, asistoval #19 Vanesa Vojtěchovská (3:1)
30:56 Timeout Floor Maniacs Mělník
27:43 Vyloučen hráč #13 Kristýna Malá družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za blokování florbalky
24:00 Trenérské duo Robotků připravuje taktiku pro mělnické ženy do závěrečné třetiny. Uvidíme, zda taktika zafunguje.
09:16 Vyloučen hráč #15 Martina Hrbková družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání
05:07 GÓL FC Bučis Team! 2:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #17 Tereza Hotovcová, asistoval #47 Olena Dragun (2:1)
04:25 GÓL Floor Maniacs Mělník ! 2:0
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #99 Eva Černá, asistoval #69 Adéla Ságnerová (2:0)
02:23 GÓL Floor Maniacs Mělník ! 1:0
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #11 Kateřina Kroupová bez asistence (1:0)