59
  • 59 58:56
    2

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 6:3
branky: 15. Jan Hřebřina, 23. Radek Matějíček, 25. Štěpán Slaný, 39. Jan Hřebřina, 50. Jan Hřebřina, 53. Jaromír Ekl - 12. Petr Kološ, 25. Jan Baudisch, 56. Jakub Kopecký; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 25 - Tomáš Janota 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:1
60:00 Vyjádření vedoucího hostí, pana Filipa Hanžla: „Nepodařilo se nám navázat na kompaktní výkon z minulého zápasu. Lípa nás prostě porazila. Soupeři i rozhodčím díky.“
60:00 Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „První třetina byla hlavně o našich chybách, ve druhé a třetí části jsme se pak herně zvedli a díky tomu dokázali soupeře porazit. Položily nás zbytečné vyloučení, důležité ale je, že jsme se z našich chyb dokázali poučit. Díky soupeři za utkání.“
60:00 Střely po třetí třetině: 6 - 12.
59:43 Krajcigr baseballovým odpalem netrefil ideálně.
58:56 Vyloučen hráč #5 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
58:48 Ivan Ponomarev předvedl své fotbalové schopnosti.
57:01 Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny.
55:42 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #86 Adam Balatka (6:3)
55:42 Nedlouho po brance domácích se prosazují i hosté, asistenci si do statistik připíše Adam Balatka, gól Jakub Kopecký.
54:41 Střet mezi hráči České Lípy, Ekl poslal Kadlece k zemi.
52:51 GÓL FBC Česká Lípa! 6:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #30 Ivan Ponomarev (6:2)
52:51 Kořinek ale svou šanci zahodil a tak skórují domácí. Po asistenci Ponomareva vsítil šestý gól Jaromír Ekl.
52:40 Nepřesnou přihrávku matadora Slaného zachytil Kořínek.
49:01 Gólem z trestného střílení si zkompletoval hattrick Jan Hřebřina!
49:00 GÓL FBC Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Jan Hřebřina z trestného střílení (5:2)
49:00 I Česká Lípa si vyzkouší trestné střílení.
45:05 Dnešní utkání sleduje celkem 170 diváků!
42:17 Vyloučen hráč #87 Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
42:15 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
40:44 Klucho zklidňuje hru u své střídačky.
40:00 Střely po druhé třetině: 11 - 5.
39:32 Domácí již opět v plném počtu.
39:00 Hraje se poslední minuta druhého dějství.
38:43 GÓL FBC Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Jan Hřebřina, asistoval #77 Radek Krajcigr (4:2)
38:43 Ponomarev vyslal dlouhý výhoz až ke Krajcigrovi, ten přihrál Hřebřinovi, který se ani ve vlastním oslabení nemýlil.
37:32 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kadlec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
36:51 Uvidíme další vyloučení domácích.
36:16 Snadný zákrok pro Ponomareva.
34:59 Liberečtí kombinují u své střídačky.
30:34 Hosté hrají v plném počtu.
29:42 Slaný nabil Krajcigrovi, ten ale zamířil přesně do zdi.
28:34 Vyloučen hráč #79 Vojtěch Hejduk družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:34 První vyloučení i na straně hostí. Vojtěch Hejduk sestřelil Novotného a i on inkasuje dvě minuty.
24:57 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #79 Vojtěch Hejduk (3:2)
24:57 Máme vyrovnáno. Zcela osamoceni za obranou domácích zůstali Baudisch s Hejdukem, přičemž v tomto pořadí jsou také jejich zápisy do statistik. První jmenovaný přesně zakončil mezi nohy Ponomareva.
24:02 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:1)
24:02 Pohledný únik Krajcigra a jeho následná přihrávka na Slaného zapříčinila třetí gól České Lípy. Domácí si tak přidali pojistku.
22:20 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Radek Matějíček bez asistence (2:1)
22:20 Střela Matějíčka nejprve orazila obě tyče a pak skončila za zády Janoty. Domácí vedou 2:1.
20:00 Střely po první třetině: 10 - 11.
19:43 Dzierža vyzkoušel pohotové reakce Janoty.
19:00 Probíhá poslední minuta první periody.
18:36 Vyloučen hráč #18 Jan Spilka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
18:36 Spilka se u střídačky hostí neshodl se soupeřem a dostává dvouminutový trest.
18:19 Petr Novotný se snažil vyvézt balon zpřed Ponomareva, jeho snažení ale zastavili liberečtí útočníci a poté jejich faul,
14:15 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Jan Hřebřina, asistoval #50 Štěpán Slaný (1:1)
14:15 Necelých pět minut po první brance vidíme opět nerozhodný stav. Po Slaného přihrávce z levého rohu vystřelil nejprve do gólmana, následná dorážka už byla ale nad síly Janoty.
11:58 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Petr Kološ z trestného střílení (0:1)
11:58 Těsně před zakončením poslal Kološ Ponomareva doprava a blafákem zakončil na levou stranu klece. 0:1.
11:58 Uvidíme trestné střílení! Nejprve se vysokou hokejkou provinil Štěpán Slaný, v následném úniku Prokopa Ferdana fauloval podruhé.
10:45 Spilka sbírá svoji hokejku, která po střetu s libereckým útočníkem skončila za mantinelem.
09:20 Slaného kombinace vyústila až v pokus Krajcigra, ten byl neúspěšný
06:12 Sledujeme zápas prakticky bez přerušení, oba týmy hrají svou hru.
04:58 Spilka skvěle proběhl po pravém mantinelu, gólem však jeho akce neskončila.
04:12 Ferdan přejal Krajcigrovu nepovedenou přihrávku.
03:08 Ponomarev si připsal úspěšný zákrok do statistik.
01:06 Knesplův blok zastavil průnik hostí po mantinelu.
00:55 Kološ bekhendem usměrnil letící balonek pouze mimo hřiště.
00:36 Domácí hrají v plném počtu.
00:35 Před vlastní bránou kombinují Slaný s Kadlecem.
00:18 Po prvním útoku hostí balon drží Ekl.
00:04 První balon druhé třetiny končí v rukách Janoty.
00:01 První vhazování letošní sezony vyhrál tým Liberce,
00:00 Oba týmy jsou již připraveny na hrací ploše, zbývá tak jen pár sekund do úvodního hvizdu.
00:00 V prvním kole vrcholové části poháru se proti sobě postaví domácí s novým kapitánem, kterým byl v klubové volbě zvolen Tomáš Kadlec. Na druhé straně ovšem zůstalo vše při starém, s relativně neobměněnou sestavou přiváží svůj tým k severskému derby neméně ambiciózní kapitán Matěj Klucho.
00:00 Krásný podvečer všem sledujícím tohoto textového přenosu. Po odmlce vás opět ze sportovní haly v České Lípě zdraví David Vosála.