Cheb
36
  • 36 35:50

SPORT CLUB Klatovy - USK Akademik Cheb 4:3
branky: 15. Kamil Gajdoš, 21. Jan Holý, 28. Kamil Gajdoš, 31. Jan Holý - 4. Milan Bednařík, 6. Matěj Voborník, 8. Milan Bednařík; rozhodčí: Daniel Karásek - Arťom Ňorba; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Michal Liška ? - Lukáš Heczko ?; po třetinách: 0:3, 2:0, 2:0
35:50 Trestné střílení družstva SPORT CLUB Klatovy neproměnil #15 Kamil Gajdoš.
34:00 Trošku se nám zaseklo připojení, ale již vše v pořádku. Akademik prohospodařil 3gólový náskok a jako již tradičně nechal soupeře utkání otočit.. Tomuto se říká syndrom Akademik...
30:22 Timeout USK Akademik Cheb
30:20 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý bez asistence (4:3)
28:37 Vyloučen hráč #8 Adam Krs družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:12 Chyba Akademiku a Klatovy gólem 'zadarmo' srovnávají na 3:3. Hned poté fauluje hráč klatovských s číslem 8 a Akademik si zahraje přesilovou hru.
27:16 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #15 Kamil Gajdoš bez asistence (3:3)
24:20 Vyloučen hráč #98 Václav Liška družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hra rukou
23:59 Vyloučen hráč #24 Jan Kirchman družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:24 Tohle nepochopíš jak by pravil klasik. Lukáš Heczko po souboji s protihráčem sbírá soupeřovu hokejku a odhazuje tuto florbalovou pomůcku 15 metrů. Nepochopitelné:-)
21:51 Vyloučen hráč #33 Lukáš Heczko družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nesportovní chování
20:53 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý bez asistence (2:3)
20:51 Lukáš 'řízeček' Valenta se prezentuje svojí klasikou. Brutální faul z dílny Valent'áka končí nebezpečnou standartkou přímo v předbrankovém prostoru, která končí gólem a stav je nyní 2:3 . Pěknou střelou ze standartky se prezentuje hráč s číslem 10..
18:41 Škoda, že toto nemůžete vidět i vy, protože to už k vidění asi nikdy nebude. Ryšavý jezdec Matěj Voborník se chystal provést trestné střílení a jelikož si při prvním dotyku balonek předkopl, nájezd, natož snad střela se ani nekonala. Toto patří na bizár!! :D
18:40 Trestné střílení družstva USK Akademik Cheb neproměnil #5 Matěj Voborník.
16:59 Zaregistroval jsem, že se na někoho z chebských pušek dorazil podívat i nový cíl a terč mnoha chebských hráčů, slečna Arpášová! Po zápase Vám tedy vyzjistím, který hráč tuto vnadnou kočku pozval :-)))
15:34 Heczko poprvé kapituluje. To když chebští špatně bránili a Klatovy toho náležitě využily. - 1:3 .. Hned po rozehrání se velezkušený Jan Mazanec zakousává do protihráče, který potom cca 2 minuty leží na palubovce. Klasický, tvrdý Máza....
14:59 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #15 Kamil Gajdoš, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (1:3)
13:36 Lukáš Kedrbedrčejndrmén Heczko působí jako fantom. Již poněkolikáté předvádí vynikající zákrok z dílny zákroků repre gólmana Součka a vychytává momentálně již trochu zoufalé Klatovské ostrostřelce.
12:30 Petr Pinc, kterého zdobí klasický, nefalšovaný první knír v životě se nechává faulovat a získává výhodu standartní situace, která posléze končí neúspěšně.
09:41 Zdá se, že se Klatovy, které Cheb už dvakrát v sezoně porazily, nemohou dostat po jejich prvním zápasu do tempa. Tento jinak kvalitní tým působí prozatím opařeným dojmem.
08:00 Milovník žvýkacího tabáku a holčičích rozkroků Jan 'Sumeček' Žuk předvádí brilantních akci, kdy po 2 kličkách předhodil balonek opět naší nestárnoucí legendě Bednaříkovi, který si s takovými situacemi většinou ví rady - 0:3 pro Cheb.
07:52 GÓL USK Akademik Cheb! 0:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #79 Milan Bednařík, asistoval #21 Jan Žuk (0:3)
05:38 Cheb vede už o dva góly, to když se ryšavý kelt Voborník, mimochodem brzy čerstvý otec dostal do výběhu a střelou 30 km/h překonává podruhé gólmana Klatov.
05:35 GÓL USK Akademik Cheb! 0:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #5 Matěj Voborník, asistoval #77 Lukáš Valenta (0:2)
03:39 Jen co jsem dopsal, že taneček ke gólu nevedl, Bedýnka odpovídá banánem v síti gólmana Lišky.
03:38 GÓL USK Akademik Cheb! 0:1
02:39 Nestárnoucí legenda Akademiku Bednařík tancuje za bránou čardáš, taneček ale nekončí střelou.
00:40 Gólman domácích Lukáš Heczko při rozcvičce vypadal že nechytí jediný balon. Uvidíme jak to bude vypadat při zápase..