• 35 34:44
    2
    Jaroslav TUMA

FBC FORSEE PLZEŇ - Florbal Slavoj Tachov 3:2
branky: 13. Michal Miča, 31. Vlastimil Křížek, 32. Ondřej Kubeš - 11. Michal Vrba, 32. Jakub Vlasák; rozhodčí: Karel Hencl - Pavel Stuš; vyloučení: 3:3 + Pavel Vojtuš TT + 5; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jaroslav Anton ? - Pavel Žalud ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:1
34:44 Vyloučen hráč #23 Jaroslav Tuma družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za sekání
32:29 Vyloučen hráč #14 Marek Sedlák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za vysoká florbalka
31:28 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 3:2
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #16 Ondřej Kubeš, asistoval #77 Karel Páv (3:2)
31:06 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 2:2
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #47 Jakub Vlasák, asistoval #27 Dominik Surják (2:2)
30:48 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 2:1
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #90 Vlastimil Křížek bez asistence (2:1)
30:38 Vyloučen hráč #14 Marek Sedlák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za vražení zády
21:29 Vyloučen hráč #16 Ondřej Kubeš družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za sekání
12:24 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 1:1
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #24 Michal Miča, asistoval #31 Jaromír Správka (1:1)
10:27 Vyloučen hráč #90 Vlastimil Křížek družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za sekání
10:08 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 0:1
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #17 Michal Vrba, asistoval #47 Jakub Vlasák (0:1)
09:25 Vyloučen hráč #14 Marek Sedlák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání
07:18 Vyloučen hráč #21 Pavel Vojtuš družstva Florbal Slavoj Tachov na 5 minuty za nesportovní chování
07:18 Vyloučen hráč #21 Pavel Vojtuš družstva Florbal Slavoj Tachov do konce utkání - technický trest